bugün

Bu işin yaşta değil ruhta olduğunu gösterir.
(#)Andropoz is coming dedirtir insana.
Kendine bakıyorsa her türlü iş yapar. (bkz: ceza)
sabah sabah çok şükür daha 29 diye şükrettiren başlık.
Artık ergen değildir; Gençtir...
adamdır. 36 yaşındayım maçlarda en çok koşanlardan birisiyim ve işim gereği gittiğim apartmanların 5.6. Katlarına koşarak çıkıyorum. her gün 10 km yol yürüyorum ayrıca sizsiniz lan yaşlı hodri meydan..

esra erol programında gibi hissettim kendimi. maaş falanda belirtsek elektrik alan taliplerimiz bile çıkar *
ruhum genç amk.
Erkeğin yaşı yoktur diyerek doğruladığım önerme. Bir erkek 40-45 yaşında bile 20'lik dilberlerle beraber gününü gün eder. Bu durumdan iki taraf ta memnundur. Kızlar genellikle kendinden yaşça büyük erkekleri tercih ediyorlar. Bu bilinen bir gerçek. Tabi şimdi evde kalmış sözlük kızları bunun aksini iddia edecekler ama sallayın gitsin.

Erkekler her zaman genç kızlarla birlikte olabiliyorlar. Kendilerine dikkat ediyorlar ve sağlam duruşları varsa kolaylıkla kızları tavlayabilirler. Ama bir kız 30 yaşından sonra el mecbur evlilik telaşına düşer. Çünkü yaş aldıkça kadının piyasa değeri düşer. Erkeğinse tam tersi yaş aldıkça piyasası açılır ve yükselir.

Hal böyleyken 30 yaşındaki erkek için yolun başındadır bile denilebilir. Kızlar az ötede ağlayın hadi canlarım.
35 e kadar gençtir.
Adam napsın kendini genç görmeyip de, daha bir sürü işi vardır yapılacak. 25 yaşına kadar (o da hiç sınıfta kalmazsa) bir türlü bitmeyen eğitim faaliyetleri nedeniyle daha iş bulacak, para kazanacak, evlenecek bir yuva kuracak, çoluk çocuğa karışacak. Hele arkasında aile desteği yoksa yandı keten helvam. Parası malı yoksa Adam yerine koymazlar. Hayatının en güzel çağlarını, iş bitireceği yaşları yokluk içinde geçirir. Ondan sonra o da tabi olurda fırsat bulursa, aklını başına alır doğru dürüst çalışır serserilik yapmazsa bir baltaya sap olur. Doksan dk. Oynayamasa da 2 gol atar iki de asist yapar yeter. Daha napsın, buna şükür diyeceksin.
bunu yazan 10 yaşında olmalı.

neremiz yaşlı , hepinize taş çıkartırız terbiyesizler. az büyüğe saygı *
Kendini 60 yaşındaki erkekle kıyaslamıştır.
güncel Önemli Başlıklar