bugün

egonun kalmadığı yaş.

ps: en azından bazıları için böyle.
bir bayanın asla kabul etmediği hep -1 değerini söylediği yaştır. Zira bayanlar 15 yıl boyunca 29 yaşında kalabilen halukuladenin fevkinde muhteşem insanlardır.
bir espirisi yoktur. Hayat devam ediyor işte. Kac yıl kaldı ki?
30 yaşına gelmesine rağmen daha olmadık demektir .
5 sene sonra düşünmem gereken durum.
yaşlanmak mı yoksa hala genç olmak mı bilemedim. arada kalmak...
ruhunuzun canlılığı ile bedensel yorgunluğunuzun ters orantılı olduğu yaştır. bi de geri kafalı mı olsak modern mi olsak hiç bilemeyip çokça sapıttığımız olur, mazur görün.
çok zordur sanırım. 30a yakın yaşlarda girilen tribin, 30 yaşından sonra katlanarak devam edeceğini düşünüyorum. yaşlılık sendromu hiç bana göre değil.
2 sene öncesiydi.

heyt be dün gibi aklımda.
29 YASINDAN EN AZ 5 YAS DAHA YASLI HISSETMEKTIR.
20'li yaslarin artik bittigini ve insanin gun gectikce yaslandigini goze sokar.
2 ay sonra 30 olacak biri olarak azicik kaygilarim var. Umarim ustunde rahat bir seyler vardirda, sikintisiz atlatiriz. *
Tek istegim, bana fazla bulasma. Isimde gucumdeyim. Anladin sen onu *
(bkz: bütün arkadaşların evlenmesi)

(bkz: yalnızlık)
üniversite bitmiş, muhtemelen bir işe sahip olunmuş, evliliğe iki var ya da evliliği 2 geçiyorken hayatın yeni yeni farkına varılan yaşta olmaktır.
30 undan önceki yaşlarda aslında ne kadar sikko olduğunu farketmektir. diğerlerinin de aynı şekilde tabi...
birde hiçbir baltaya sap olamamışsanız sadece içki alemlerinde hafifleyebildiğiniz durum.
29 yaşındayken "1 yıl ne farkeder" dedirten ama üstüne basınca psikolojik anlamda çokça şey farkettiren yaşta olmaktır.
yolun yarısı - 5tir.
"Bana mı öyle geliyor yoksa daha mı
hızlı ilerliyor zaman insan yaşlanırken..."

sözünü bizzat hissetmektir. son 3 senem.
annem bu yaştayken ilk çocugu olan ben 12 yaşımdaydım, kardeşim ise 3 yaşındaydı. şu an bakınca vay be diyorum, ne cesaret. *
genç olmak ile orta yaşlı olmak arası müthiş yaştır.
yirmili yılları geride bırakmışsındır. okula girdin, bitirdin, aşık oldun, iş buldun. artık yirmiler biter ve biraz dinlenme vaktidir.
geriye dönüp bakıldığında, tatminkar bir meslek dışında hemen hemen hiçbir başarı elde edemediğinizi görmeniz anlamına geliyorsa, baskın bir geç kalmışlık hissidir bazen.
çoluk çocuk yaşıdır.
yolu yarılamakdır. Tabi Bazıları için yolu yarılamanın yarısıdır.
yakında içinde bulunacağım yaştır. Yolu yarılamış olmak sanılır ama değildir lan. değildir dimi.
Tam ortasında olduğum yaştır. iyi midir? Evet süper yaştır kanaatimce. Olgunlukta zirve yapılan artık öyle ya da böyle ayakta durabildiğin yaştır. Zor mudur? Evet zordur. Yalnızsan ve eş dost seçiminde çok seçiciysen çekilmez hal alır. Ara ara gençlik yıllarını özletir. Evde oturmak daha caziptir dışarıda eğlenmekten otuzundaki insan için. Ya da çıkıyorsa da daha ağır müzik arar. Dıptısı pek kafası kaldırmaz bu adamın. Ve en önemlisi herkes anlamaz bu adamı. Dolayısıyla onun dilinden konuşabileceğinize inanıyorsanız yaklaşın bu adama. Aksi takdirde çok çabuk soğur sizden.
güncel Önemli Başlıklar