bugün

böyle zamanda yalnız bir kadın olmak ile böyle zamanda yalnız bir erkek olmak gibi pes dedirten durum. memlekette insan kalmamış sanki.
tokalaşılmaz lan bununla.

elini verirsin ortası delikli olarak geri alırsın. ayol kusura bakmayın bi gülme geldi.
Daha 30 a bir buçuk sene var ama ben olacağım. Bilmiyorum içimden gelmiyor böyle bir istek. Ruhumda hep tek takılma özgürlüğü var. Zamanı gelince evlenirim kafasındayım.
Ay bu kutsal bakire değil mi.*
belli bir yaştan sonra insanların tüm zevkleri rafineleşiyor. genç yaşlarda kaldırabileceğiniz tahammül azalıyor. bir insana standartlarınız uğruna s*tri çekebiliyorsunuz. karşınızdakini kırmak daha kolay daha basit oluyor.
var evet, benim. ufak tefek flörtleri saymazsak hiç ciddi ilişki yaşamadım. nedeni çok basit, benim sevdiğim bana bakmadı, benden hoşlanan da benim ilgimi çekmedi. sırf karşı cins diye kimseyle gönül eğlendirmem ben, bir şey hissetmiyorsam o ilişkiye başlamam bile, çünkü 2 günde sıkılırım. biriyle ciddi ilişki yaşaman için şu 3 şey olmazsa olmazdır;

1- ciddi anlamda hoşlanman, sevmen lazım.
2- onun da senden hoşlanması, seni sevmesi lazım.
3- tüm bu iki şartla birlikte yaş, eğitim, kültür, inanç, yaşam tarzı vs gibi konularda en azından zıt olmaman lazım.

bu 3'ü aynı anda hiç olmadı, hiç denk gelmedi. bundan sonra da denk gelir mi, bilmiyorum. ümidimi kaybetmeye başladım artık.
hıyar gibi soyulacak erkektir allah iyileri ile karşılaştırsın. amin.
gen havuzunu kirleten erkektir.
eli nasırlı, zihni bulanıktır.
Kindimi kirima sikliyirim gibi ılıkça laflar ediyorsa işi zordur.
her açıdan dolmuş erkektir. ruhsal ve fiziksel olarak biriken tüm 'şey'leri golden shot'a saklamıştır. patlamaya hazır volkan gibidir.

ama hepsi bir yana; benim için cidden sempatik bir tiptir. kitap karakteri olabilecek kadar da egzantirik.
Ta amk ben senin lafını hakeden erkek artığıdır.
(bkz: askerden gelmek)
yas 26. konustugum kızlar oldu ama kimseyle cıkmadım. bundan sonra cıkmayı planlıyorum. şans dileyin *
bu yastan sonrada olmasin.
nerde kaldi o suyun sertligi .
aynı yerde çalıştığı kızdan 2. 3. günde görüşme talep edip, numara istemeye başlarlar.*
her defasında kapak alırlarsa da personel defterinden numarayı alıp ararlar.*
hepsi yapmasa da geneli bu derece evde kalmışlık telaşı içerisine girerler.
ilginç erkektir. ilk aşka inanıyor ve sadece o kişiyle birlikte olmak istiyordur belki.
Şu adamları rahat bırakın erkeğidir.

Kendi tercihi olmadığı bellidir,e herkesin de sosyal bir çevresi olmayabilir. hala boyle konulardan ekmek yemeye çalışmak, ne bileyim yanlış ve çok ters.
allah yardım etsin erkeğidir.

ımmm hacı, durumun biraz sıkıntılı ya.
en iyisini yapmıştır. yıpranmamıştır. artık gönül rahatlığıyla tüm sevgililere açıktır.*
vatana millete hayırlı birisi olması için acilen allahın yardımcı olması gereken kişidir.
çalışmaktan zaman ayıramamıştır.
sağ elinde elizabethe bağlaya bağlaya 3 hatta 4 el sahibi olmuş üstün yetenekli erkektir.
ben bunu gördüm dediğim durum. bir kaç ay önce, yanımdan geçen taş çatlasa 30 31 yaşında olan bir erkek "bir gün benim de sevgilim olacak!" diyordu yanındaki arkadaşına.
yazık arkadaşım, olacak tabii.
en kolay oynanabilecek erkek türüdür.

+yat oğlum.
-hef hef.
+yuvarlan.
-mmh mmh.
+ölü taklidi yap.
-heevh.
+siktir git şimdi.
-oynk oynk oynk!