bugün

bak kardeşim, güzel kardeşim ben bu internete para veriyorum. işten sonra biraz sözlük okumak istiyorum. bir saatr yakındır seni takip ediyorum. niye bu kadar saçma salak entryler, başlıklarla bizi rahatsız ediyorsun kardeşim.
görsel
yine 15 yaşında ergenler tarafından açılmış bir başlıkla huzurlarınızdayız sözlük milleti... bu ergenuslar, 30'lu yaşları çoooook yaşlı zannediyorlar...

babannen 30'luk hatun gibi görünüyorsa, instası var mı pampa!!!
Babanne abartılı olmuş ama sovyetlerin çöküşü gibi çöktüğü doğrudur. 30'dan sonra fıs... hele ki evlendiyse bi de çocuk yaptıysa pert...

istanbulda şöyle bişey dikkatimi çekti 28-30 yaşlarındaki bağyanlar çöküş başladığı için bu çöküşü gizlemek için çok abartılı makyaj yapıyorlar..
Babaanneleriniz çok güzel o zaman beyler.
--spoiler--
24 yaşındaki kuzenimden genç duruyorum bla bla bla
--spoiler--

Yav heee heee.
günde 1 paket sigara içip hergün bomonti tuborg içen kızlardır.

acilen doğa yürüyüşü, treking, aerobik, crossfit gibi sporlara başlamaları lazımdır aksi taktirde otobüste teyze olduğu için yer vereceklerdir.

gerçi benim aç insanlar havada kapar ama dikkat etsinler kendilerine.
eskidendi o. annelerinizin 30 yaş fotoğraflarına bakın “anne” adı üstünde yaşlı ve olgun. zaten sanki annelerimiZ doğuştan yaşlı doğmuş değil midir? şimdi öyle mi? 30 yaşını gösteren yok. 20lerin devamı. Uzun 20.
30 yaşına gelince keşke babaanneme benzesem. Babaannem yüzü ve elleri haricinde manken gibidir. Ailedeki bütün genç kızlardan daha düzgündür vücudu. Ona benzersem ne ala.
güncel Önemli Başlıklar