1. 70.
  sendrom değildir.

  kişinin artık bir sike yaramayacak duruma geldiğinin farkına vardığı yaştır, sen o kadar sene çalış çabala ama 18 yaşındaki çocuk gelsin eğitimi,tecrübesi olmadığı halde senden çok daha üstün olsun.

  tabi ne ego ne bünye kaldırmıor ve ''ay sendrom geçti aslında bir boka yaramaz yavaşk bir orospu çocuğu değilim ya'' diye kişi kendini kandırıyor 50 yaşında tekrar hatırlıyor.
  ... gold tab gibson
 2. 69.
  Fark eyleyemeden geçen sendrom. Şimdilerde 35 yaş sendromu ile uğraşıyoruz.
  1 ... dalvadoor sali
 3. 68.
  (bkz: ben yaşlanıyorum)
  (bkz: off hayat ne çabuk geçtin)
  1 ... tarihci yazar
 4. 67.
  30 da 35 de hayatın en güzel döneminin başladığı yaşlar. Ne istediğinizi, ne istemediğinizi bildiğiniz, daha kolay "hayır" diyebildiginiz, az ve öz insanla sağlam ilişkiler kurup fazlalıkları ayıkladıgınız, kalbinizin kırılmasına eskisi gibi göz yummayıp insanları hayatınıza o ölçüde dahil etmeyi bildiğiniz bir dönem ikisi de. Sendrom falan yok, yeni güzel günler var.
  9 ... cupcake jemma
 5. 66.
  Bu yaşların her biri sendrom. 3, 13, 18, 27, 35... değer kazandıkça moral bozan sayılar. En iyisi erkenden göçüp gitmek.
  4 ... serenity painted death
 6. 65.
  30'da bir şey olmadı da, 35 yaş bence sendrom yaşı.
  Winter is coming.
  5 -1 ... yasak merve
 7. 64.
  33 yaşında olup 25 yaş muamelesi görünce yaşayamadığın sendromdur. istediğimiz gibi sendrom bile yaşayamıyoruz.
  4 -1 ... rocksuperstar
 8. 63.
  bu aralar beni oldukça bunaltan sendrom. kırk yaşının güzelliği de bu sendromun sonucu galiba. geçmişin boşluğuna geleceğin belirsizliğine kapılıp gidiyorsunuz. ölümü düşünmeye başlıyorsunuz sonra yavaş yavaş. inanıyorsanız, yandık maffolduk diye düşünüp ölüm korkusu sarıyor yavaş yavaş. bak yavaş diyorum öyle 60li yaşlar gibi değil. temel atıyorsunuz. inanmıyorsanız, 'hiç' olacam demeye başlıyorsunuz ve bir boşluğa savrulmaya doğru itiliyorsunuz. sanırım bunlar bir on yıl sürecek gibi. arkasından tüm yüklerinizden arınıp 40lı yaşlara adım atacaksınız. işte kırklı yaşların güzelliği de buradan geliyor.
  2 ... buldumcukmatyas
 9. 62.
  20 sinde halı saha maçında kalp krizi geçirip ölen insanlar olunca ölümün çok da yaşla alakalı olmadığını anladığından önemi olmayan sendromdur.

  sadece daha az kız olacak, nispeten daha fazla kadın olacaktır. eğer paranız yoksa hiç bir bok olmayacaktır. aradaki tek fark budur.

  yani fakirler diyorum sendromdan siz bahsetmeyin önemi yok diyorum.
  ... agresif edward
 10. 61.
  başka dertleri olmayan orta grubun sahip olduğu sendrom. o yaş grubunda olmama rağmen ne sendromu amına koyyim. benim dertlerim sendromun ırzına geçer diyorum.
  ... analogzeka