1. 1.
  Mehmet ali erbil'in bir röportajda söylediği efsane söz.
  Ağzından öperim böyle adamın. Helal olsun.
  30 yaş kadını bünyem kaldırmıyor
  17 -9 ... bilimapp
 2. 2.
  piç ama dürüst.

  (bkz: çalıyor ama çalışıyor)
  3 -1 ... valeria kandinsky
 3. 3.
  Adama değil de kadınların zavallılıklarına üzülüyorum.
  5 -1 ... ifeelitcoming
 4. 4.
  adam bunu dediği halde birlikte olacağı yığınla genç kadın gene olacaktır çünkü söylemi doğru. paraya bakıyorlar. bir kişinin kendini belli bir parasal değer karşısında sunmasının ucuzluğu bu. sen kendine etiket koyarsan satın alanın elbet olur. söylemleri kışkırtıcı olsa da bunları rahatça dile getirmesinin nedeni gerçekten de paraya kendini satan kadınların var olmasıdır.
  ona parası için katlanıyor olabilir ama o da zaten kadınlardan bir fahişeden fazlasını istemiyor ki. bir nevi anlaşmalı durum bu. bu yüzden insan kendini para ile satın alınabilecek bir meta olmaktan sıyırmalı aksi halde böyle ucuz söylemlerin dile gelmesi tabi mümkündür.
  6 ... allah yok din yalan
 5. 5.
  O paranı ve şöhretini bir gece de kaybet ki gotüğe kim çöğdürüy gorem!
  2 -1 ... malazgirt40
 6. 5.
  bir insanın sadece bacaklarının arasındakini hayat düsturu edinmesinin sonucu ortaya çıkmış cümle ama düşünmek de lazım!
  (bkz: kimden ötürü)
  3 ... torunusamil
 7. 6.
  Mehmet ali erbil benim icin sanatçı degil şımarmış bir meshurdur sadece. Bunlari söylediği halde hala piyasada tutanlar utansin.

  Adam konuşur tabi Soyleyene değil soyletene bak demişler.
  1 ... manik minyon
 8. 7.
  Bizim kızlara salak dediklerinde kızıyorlar bide. Al sana işte. Hem hakaret ediyor hem salak yerine koyup dalgasını geçiyor hem işini gördürüyor. Aslında bazı kadınların bile bile nasıl ve neden oltaya geldiklerini açıklamış.

  Ama kızmamak lazım dünyanın gerçek yüzü bu. En azından bunu açığa çıkartıyor. Kart zampara. Haa pardon, unutmuşum parası olunca beyefendi oluyor du. Mali beyefendi. Bazılarına müstehak böyle tipler.
  ... gazeloglu
 9. 8.
  Bünye kaldırmaz artık. Daha ne desin. Yaş olmuş 60. Normal.
  1 ... thelma
 10. 9.
  Bunye 20liklere alisinca uzerisi kasmistir haliyle. Kizi yasindaki hatunlara ilismek nasil bir kafa merak ediyorum harbiden. Adamda biliyor parasina geldiklerini oda bedenlerini guzelligini kullaniyor karsilikli yarar var konak konakci misali.
  1 ... dodo007