1. 1.
    Orta yaşlı erkeklerin kendini kandırma biçimi. Kırışan alınlarını, gözlerinin yanlarındaki kaz ayakların, seyrelen ve kırlaşan saçlarını yüzün aldığı orta yaşlı ifadeyi karizma diyerek kendilerini kandırırlar.

Haa Kadınlar 30 yas üstü erkekleri sever doğru çünkü artik düzenleri oturmuştur evi, arabası, işi gücü vardır bundan sever yoksa o yuzDeki kırışıga seyrelmiş saça tav olmuyorlar.
    2 -6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    (#39030503) gencecik kızlar 40- 50 yasada talip oluyor bu kadayıf göt kılı fetişi olduklari için mi yoksa başka çıkarlardan mı?
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    ne yazık ki bende 3 sene sonra 25 yaşıma giriyorum yavaş yavaş gençliğim elimden gidiyor ve bunu kabullenemiyorum daha gençliğimi yasayamadan resmen çürüyorum ve çürümeyi karizma olarak adlandırıp kendimi kandıramam. gençliğimi yasayamadan yalnız bir şekilde çürüyorum ve 25 yaşından sonra çürüyen bedenimi en garizma yaşım hic bir şey için geç değil gencim diye kadirmayacagim. 25 yaşına gelip çürürken mutlu olacağıma hic mutlu olmayayim ben geciken hayatımı yaşamak istiyorum 25 yasında çürürken değil.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda