1. 1.
    Orta yaşlı erkeklerin kendini kandırma biçimi. Kırışan alınlarını, gözlerinin yanlarındaki kaz ayakların, seyrelen ve kırlaşan saçlarını yüzün aldığı orta yaşlı ifadeyi karizma diyerek kendilerini kandırırlar.

Haa Kadınlar 30 yas üstü erkekleri sever doğru çünkü artik düzenleri oturmuştur evi, arabası, işi gücü vardır bundan sever yoksa o yuzDeki kırışıga seyrelmiş saça tav olmuyorlar.
    2 -7 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    (#39030503) gencecik kızlar 40- 50 yasada talip oluyor bu kadayıf göt kılı fetişi olduklari için mi yoksa başka çıkarlardan mı?
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    ne yazık ki bende 3 sene sonra 25 yaşıma giriyorum yavaş yavaş gençliğim elimden gidiyor ve bunu kabullenemiyorum daha gençliğimi yasayamadan resmen çürüyorum ve çürümeyi karizma olarak adlandırıp kendimi kandıramam. gençliğimi yasayamadan yalnız bir şekilde çürüyorum ve 25 yaşından sonra çürüyen bedenimi en garizma yaşım hic bir şey için geç değil gencim diye kadirmayacagim. 25 yaşına gelip çürürken mutlu olacağıma hic mutlu olmayayim ben geciken hayatımı yaşamak istiyorum 25 yasında çürürken değil.
    -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    güldürür. suratı ütülenmemiş gömlek gibi kırışmış şaçları kırlaşmış tipler böyle kendilerini kandırır bunların parası yoksa hiç bir kadın bakmaz ama parası varsa bazı kevaşeler bunlara yamanır parasını yemek için birlikteyim diyemeyeceği için ben olgun erkek seviyorum der normalde hiç bir kız götünün kılları ağırmış bir morukla birlikte olmaz.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    30 yaşındakiler teyzedir amcadır. lütfen yaş bunalımına girip huzurevinden yerinizi ayırtın. gençler sizden nefret ediyor!
    1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  6. 6.
    50 yaş değil miydi o ya?
    ... system error
  7. 7.
    20'li yaşımdaki halime bakan kadınları hiç anlamıyorum, eski resimlerime bakıyorum da bildiğin çocuk...erkek demeye bin şahit lazım...ama 30'lu yaşlarımın ilk yarısını devirdikten sonraki resimlerim ise, bildiğin erkek...kısacası "erkek" isteyen her kadın 30 yaşını aşmış kişileri tercih eder, ha çocuk büyütmek isteyenlere de saygım sonsuz...
    3 ... keshberfo
  8. 8.
    Doğrudur. Size bir büyük tavsiyesi; teyze-amca demeyin kimseye, lazım olur sonra.
    9 ... darked
  9. 9.
    Kişilere göre değişebilecek önermedir. “Yaş 35 yolun yarısı” diyen Cahit Sıtkı’ya ters iken buradaki yazarlarımız için doğrudur.

Karizmadır veya değildir orası tartışılır ama genç arkadaşların daha 20’li yaşların ilk yarısında “gençliğin elden gitmesi” düşüncesine katılmıyorum.

insanlar yaşlanmaktan kaçamaz ama ihtiyarlamak kendi elimizdedir.

Not: 30 yaşındayım.
    1 ... arabasi olan 10
  10. 10.
    valla gençler bende durum bu:

sakalı kesince çocuk gibi görünmek

dezenformasyona kurban gitmişsiniz, evet.
    1 ... narcissistic