1. 1.
    el kadar bebedir.
    önceden her sözlükte 30 luk adamlar-kadınlar vardı okuyup zevk aldığımız, müthiş ince ayarların örneği. bütün sözlüklerde kalite güzeldi. yazmaktan çok okuma taraftarıydım. ekşi sözlükçüyüm arada uluağa gelir okurduk çok güzeldi.şimdi yaş 30 u aştı.

- abi kaç yaşındasın
    + 31.
    -abi işsiz misin
    + yok çalışıyom olum
    -abi git gezsene
    + az önce geldim lan
    -abi ne işin var burda
    +senin ne işin var? ben iyi kötü işimi buluşum, okulumu bitirmişim eğlenmek yazmak benim hakkım. sen bana diyene kadar git geleceğini kurtar..
    -....
    diye giderdi sohbet . hatta senin yerinde olsam şöyle yaparım böle yaparım diyen bir dünya veletle tanıştım.dedim ya eskiden her sözlük güzeldi şimdi bu veletler her sözlüğü siktiler biz de devam ediyoruz. bu başlığa bile yazmak bi tuhaf geldi inanın.önceden veletler korkardı liseli ya da ergen olduğumuz duyulmasın diye şimdi de eski yazarlar çekinir oldu.
    9 -4 ... arsizz
  2. 2.
    Bu çocuk arada düzgün yazıyor ha.
    5 -2 ... rakivebalik
  3. 3.
    arsizz bey, kizlara yürumediğiniz vakit, yani normal nabızla gayet akil cümleler kurabiliyor oluşunuzu size yürüyerek kutlayabilir miyim?

not: bir arsizz başlıği yürümesiz kapanmamaliydı.
    5 -3 ... kalbinizisikeyim
  4. 4.
    Günahtır dinimizce büyûklere saygı gösterilmesi uygun görülmüştür. Büyüklerin ise küçükleri sevmesi affetmesi onlara merhametli olması gerekir. Bu arada umarım şeriat gelir. Sevaplı günler. Bu arada şeriatın gelmesinin en doğru seçim olacağından bahsetmişmiydim?
    2 ... arayagirenkarakedi
  5. 5.
    onlardan daha üstün olduğunu düşünen hayallerde yaşayan velettir.

sizle top niyetine oynanır gençler, akıllı olun.
    2 ... narcissistic
  6. 5.
    Gençtir, delikanlıdır
    Tek yumruğuyla 30 yaş üstü yazarları sözlükten atabilecek güce sahip olan sözde velet, cesur insan.
    2 ... rosadolujoe
  7. 6.
    Veletlik yapar.
    Bir miktar kırılıyorum ben.
    2 ... rakivebalik
  8. 7.
    40 yaş üstü ile kimbilir ne yapar diye düşündürten başlık.
    2 ... deepsees