1. 1.
  tercihini 30 yasında evlenmekten kullanmış erkektir. bu da onu kesinlikle kılıbık yapmaz.
  3 ... badhabit
 2. 2.
  30'lu yaşlara kadar bekar hayatı yaşayıp düzen vs. kurmuştur ve artık kendine hayat eşi bulmuştur ,kimine göre kılıbık kimine göre mantıklı erkektir.
  1 ... giordanobruno
 3. 3.
  Erken yaşta evlenen "ahrazlara" göre daha mantıklı, görmüş-geçirmiş,pişmiş hayatını bir düzen içerisine koymuş insandır. 30 yaşında evlenen erkek kişiliğine göre kılıbıktır veya değildir.
  3 ... mj0y
 4. 4.
  ev, araba, kariyer gibi sebeplerden ötürü evlilik yapılmamış olabilir. çok normaldir. nasip kısmettir.
  2 ... burada seviyorum seni
 5. 5.
  40 ından sonra azması ve teneşir patlaması muhtemel erkektir. ayrıca 31 e alıştıgı için erken boşalma gibi cinsel hayatında bir cok sorunla karşılasacak erkektir.
  -1 ... joneca
 6. 6.
  20 yaşında ya da 50 yaşında evlenmiş erkekten farkı olmayan erkektir. evlenmek için uygun olan yaşı 30 olarak benimsemiştir. bunu yaptığı için bazı insanlarca acaip şekillerde değerlendirilmişlerdir.
  ... full metal
 7. 7.
  erkeklerin ciddi bir iliski konusunda olgunlasmasi, genelde 30lu yaslarda gerçekleştiğinden, akillilik etmis erkektir.
  kendimden biliyorum. *
  1 ... strobe
 8. 8.
  en doğrusunu yapan erkektir.
  1 ... freedom
 9. 9.
  20'li yaşlarında "ben kendime bakamıyorum, karıya nasıl bakıcam?" diyen erkektir. ileri görüşlüdür ayrıca. kısa ilişkilerin akabinde, ortamı hazırlar, psikolojisini hazırlar, birikimini yapar, uygun bünyeyi bulur ve evlenir. akıllı adamdır vesselam.
  3 ... yamuq
 10. 10.
  20 li yaşlarda üniversite, askerlik iş bulma kariyer sorunlarını henüz çözememiş olduğu için kadınlar tarafından adam yerine konmamış, ancak 30 larında kadınların istediği kıvama gelebilmiş erkektir.
  ... mermer