1. 1.
  güldüren erkektir. halı saha maçına çağırsak buna bende dahil 10. dakika da götünden solumaya başlıyor.
  -8 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  (bkz: Geç oldu abi biz ölelim o zaman)
  2 ... lcma
 3. 3.
  Kendini 60 yaşındaki erkekle kıyaslamıştır.
  ... emeklimuhendis
 4. 4.
  Genc zaten 30 ney ki.
  2 ... peri10
 5. 5.
  30 yas ney ki bu kadar abarttınız.
  1 ... peri10
 6. 6.
  bunu yazan 10 yaşında olmalı.

  neremiz yaşlı , hepinize taş çıkartırız terbiyesizler. az büyüğe saygı *
  1 ... esmer cocuk
 7. 7.
  Adam napsın kendini genç görmeyip de, daha bir sürü işi vardır yapılacak. 25 yaşına kadar (o da hiç sınıfta kalmazsa) bir türlü bitmeyen eğitim faaliyetleri nedeniyle daha iş bulacak, para kazanacak, evlenecek bir yuva kuracak, çoluk çocuğa karışacak. Hele arkasında aile desteği yoksa yandı keten helvam. Parası malı yoksa Adam yerine koymazlar. Hayatının en güzel çağlarını, iş bitireceği yaşları yokluk içinde geçirir. Ondan sonra o da tabi olurda fırsat bulursa, aklını başına alır doğru dürüst çalışır serserilik yapmazsa bir baltaya sap olur. Doksan dk. Oynayamasa da 2 gol atar iki de asist yapar yeter. Daha napsın, buna şükür diyeceksin.
  1 ... gazeloglu
 8. 8.
  35 e kadar gençtir.
  1 ... yavuz ve unicorn
 9. 9.
  Erkeğin yaşı yoktur diyerek doğruladığım önerme. Bir erkek 40-45 yaşında bile 20'lik dilberlerle beraber gününü gün eder. Bu durumdan iki taraf ta memnundur. Kızlar genellikle kendinden yaşça büyük erkekleri tercih ediyorlar. Bu bilinen bir gerçek. Tabi şimdi evde kalmış sözlük kızları bunun aksini iddia edecekler ama sallayın gitsin.

  Erkekler her zaman genç kızlarla birlikte olabiliyorlar. Kendilerine dikkat ediyorlar ve sağlam duruşları varsa kolaylıkla kızları tavlayabilirler. Ama bir kız 30 yaşından sonra el mecbur evlilik telaşına düşer. Çünkü yaş aldıkça kadının piyasa değeri düşer. Erkeğinse tam tersi yaş aldıkça piyasası açılır ve yükselir.

  Hal böyleyken 30 yaşındaki erkek için yolun başındadır bile denilebilir. Kızlar az ötede ağlayın hadi canlarım.
  5 -1 ... dakandaz
 10. 10.
  ruhum genç amk.
  ... true