1. 1.
    kendisinden 10 yaş küçük kızlar evlenip çoluk çocuğa karışırken 30 yaşına gelmiş ve hala bekar yaşayan evde kalmış kadındır. yazık...
    4 -8 ... kahraman zorbey
  2. 2.
    hayat felsefesini belirlemiş kadındır.
    üç ihtimal vardır bu hususta:

1_bekar kalmayı seçmiştir.
    2_erkeklere vur-kaç taktiğini benimsemiştir.
    3_çevresinde kendisine alıcı gözüyle/ciddi düşünen erkek yoktur.
    (hayatta her zevki tadıp, işinde gücünde insana katar ligi muamelesi yapmak/kapak atmak)
    5 ... sgkli yazar
  3. 3.
    Kendine keriz bulamamıştır.
    5 -8 ... okunmusbarbunya08
  4. 4.
    ne o beni görsün ne ben onu.
    1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  5. 5.
    Türkiye'de evlenmeyi erkekler belirliyor. Çok asil, Zeki kadınlara kimse evlilik teklif etmeye cesaret etmeyebiliyor. Bu bakımdan genellikle Zengin ve değerli kızlar evlenemiyebiliyor. maalesef ki erkekler kendilerinin yönetebileceği kadın istiyorlar kendilerinin daha fazla kazanan kendilerinden daha zeki kadın istemiyorlar.
    5 ... deli hasim
  6. 6.
    teflon'cuunu bekliyo zaar.
    -1 ... teflon
  7. 7.
    %90 ihtimalle Evde kaldığını söyleyebilirim. Olsun o fa bir tercih.
    1 ... bir idealistin ta kendisi
  8. 8.
    hayır evlenmenin bir yaşı bir sınırı bir kuralı mı var. var da ben mi bilmiyorum çünkü bu yaşıma rağmen hala evlenmedim.
    1 -2 ... derdinisoylehulya
  9. 9.
    olması gereken evlilik sayısı şu ankinden çok çok az olmalı. mutsuz, saçma sapan ve sadece üreme üzerine kurulu evlilikler. neyiz lan biz, hayvan mıyız ki sadece üreme amaçlı evleneceğiz. karşına çıkmıyorsa kafana göre bir insan evlenme işte, zorlama hayatını. yaş 30, 40, 50 ne fark eder. evlenmezsin olur biter. zevk almadığın, tat almadığın, seni mutlu etmeyen hiçbir şeyin içinde olma. öyle 23'ünde evlenip de her gün tıs tıs bir köşede sızlanıp ağlama.
    3 -1 ... kayamidyesi
  10. 10.
    napalim adam akıllı kısmet vardı da biz mi teptik.
    -3 ... domestik ev hanimi