1. 1.
  bundan 100 yıl önce bütün dünyada meşru olan ilişki.
  7 ... mumbarsever01
 2. 2.
  içinde herhangi bir ayıplama unsuru bulunmayan gayet normal bir ilişkidir.
  6 -1 ... kivilive
 3. 3.
  islamcılara çocuk gelinler hakkında yükleniyorlar ama "aşkta yaş olmaz" mottosu kullanan bir sürü güruh gördüm ben. Cidden ileride yaygınlaşacak böyle şeyler.
  7 -3 ... bilgisayar delisi
 4. 4.
  ancak ve ancak ağbi-kardeş iliskisidir.

  baskasini düşünmek zaten akıl hastasi işi.

  ha batı kültürü falan diyorsunuz yaa, valla kültur dediğiniz 15-16-17 yaşındaki kızi becermekse alın sizin olsun batiniz da kültürünuzde..
  yerin dibine batsin amk.
  10 -5 ... diablo1987
 5. 5.
  Cinsel olmamalıdır.
  2 ... prensest
 6. 6.
  Kendi çocuğunuz 15 yaşındayken 30 yaşında biriyle beraber olsa napardiniz acaba.. modern ayaklarına yatmayin boşuna bildiğin sapıklık bu.
  3 ... theclavicula
 7. 7.
  Nedense bana aşırı derecede iğrenç gelen bir ilişkidir. Yaklaşık 30 yaşında bir kişi olarak 20 yaşındaki bir kızla bile ilişki konusunu çirkin buluyorum. Yaş farkı değil ama yaşanmışlık oranı(bu başlık için 2 kat) sohbet derinliğini ve dünyaya bakış açısını çok etkiliyor benim için.
  4 -5 ... yozgatlivejetaryen
 8. 8.
  Eğer bu çift ünlüyse hiç sorun olmayacaktır. Aleyna tilki ve sevgilisinin arasında da bildiğim kadarıyla 12 yaş fark var. Ama kimsenin bir şey dediği yok.
  4 ... bradpic
 9. 9.
  iki yüzünüzü sikiyim, yok bana iğrenç geliyo bik bik.
  2 ... turin
 10. 10.
  bir bara kaçak olarak girmiş 15-18 yaşında ki kız çocuğuyla takılmak sevişmek Her ne kadar bana göre sapıklık olsa da burada veya ekşi sözlükte bu, gayet iskandinav ülkelerinde olduğu gibi olağan şeyler gibi düşünülür. ancak söz konusu olay anadolu, islami kesimin ağırıkta olduğu bir yerde yaşansa veyahut ülkemin başka bir yerinde olsa çocuk gelinler diye sokağa inecek sayı dakikalar içinde binleri bulacaktır.
  3 -2 ... seishiroukei