1. 1.
    diğer yazarlardan farkı olmayandır. yaş önemli değildir. her yaşta, sözlükte takılınabilir.

(bkz: salih abi bizi tanıdılar siz kaçın)
    6 -2 ... immortal turk
  2. 2.
    Hayata boş ver diyemeyen adamdır.
    2 -1 ... mudecan
  3. 3.
    30+2 yaşına gelmiş olup sözlüğe takılanlar da var. Olm bırakıp gitsek mi lan. Bu çocuklar takılsın kafasına göre....
    8 -2 ... termodinamik kiyamet
  4. 4.
    (bkz: experimental)

yalnız bu adam istisna ise kaideyi bozmayı bırak; amına kor.
    3 ... opus magnum
  5. 5.
    insandır. en azından hayvan değilmiş.
    ... kim lan aynadaki
  6. 6.
    normal insandır, ayrıca trollük yapmayandır. ayrıca sözlükte pek güzel vakitte geçirir, günün stresini atıyordur belki de.
    1 ... panik olmayan ben
  7. 7.
    sözlüğü kapattıklarını düşünen, kendilerince rahatsız edici ciddi söylemlerin sahibi yazarları kaçırmayı hedefleyen ergen söylemidir.
    ... meleltminkolshey
  8. 8.
    yazar olmak için yaş şartı olmadığından dolayı gayet doğal olanı yapan insanlardır.

(#15481273)
    ... kirisik
  9. 9.
    sözlüğü ergenler doldurduğundan, onlara yaşlı imajı yüklenmiştir. Abi adı üstünde "sözlük". Burda hayattan birçok şeyi kapmış insanın olması önemlidir. Bir de onlar, buram buram ergenlik kokan başlık/entry girmezler, çoğu şeyleri aşmıştırlar.

Edit: hep eksi geliyo lan. Yanlış olmasın benim daha 30 olmama çok var, empati kurabiliyorum ama.
    8 -1 ... cakmasamara
  10. 10.
    allah başımızdan eksik etmesin onları. ne kadar çok farklı bakış açısı olursa o kadar iyidir. tecrübelerini bizimle de paylaşmaları dileğiyle; hepsine sevgiler, saygılar.
    5 ... bigbadtrip