1. 1.
    Evde kalmış kadındır. Bireysel tercihtir, saygı duyarım filan ama gerçekleri de göz ardı edemeyiz.

Eğer bu teyzeler evlenmek istiyorsa ateşli bir halde, maddi durumları sayesinde koca bulurlar.
    -14 ... richard harrow
  2. 2.
    belki kişisel terch, belki talihsizlik, belki kısmetsizlik nedeniyle bu durumdadır. durumu değiştirmek kendi elindedir.
    2 ... monk of monkmountain
  3. 2.
    Kafa dengi birini bulamamıştır ya da ne bileyim zamanında kalbimi kıranlar olmuştur. Küsmüştür aşka, insanlara. Kıyamam ben ona :(
    3 ... sivaslichivas
  4. 3.
    kadınların nihai hayat amaçlarının evlilik olduğunu düşünmeyebilir. bir işi sadece yapmış olmak için ya da yapılması dikte edildiği için de yapmak istemeyebilir de.
    9 -1 ... cikita muz teoremi
  5. 4.
    Sevgiye inanmayan veya doğru insanı bulamamış olandır.
    9 -1 ... cikolatalikurabiye
  6. 5.
    r harfinden sonraki a harfininin üstüne basa basa, sana ne yarraaaaaaam şeklinde cevap verilmesi gereken sorudur. her boku bitirdiniz, insanların yaşı ve medeni durumu arasında bağlantı kurmanız kaldı amk yamyamları.
    9 -2 ... petrauskas
  7. 5.
    30 yaşını geçip hala evlenememiş erkekten farkı olmayandır.
    7 -1 ... howl
  8. 6.
    Guzelse ben evlenirim sorun degil.
    5 -1 ... antik sarapci
  9. 7.
    Tanışmak istediğim grup. 38 yaşında ve bekarım. Evlenmeyi düşünmüyorum.
    3 ... sassanach
  10. 8.
    Belki sorumluluktan , başaramamktan , mutsuz olmaktan kaca kaca sonunda yola tek devam etme karari almistir. Belki zar tek gelir ihtimaliyle hayattan kacip butun düşeşleri katletmistir. Hayat bu bugün aymayan fikirlerin yarın ruhunu gömüyor . Belki de endiselerin getirdiği yoksunluk insani yanlıs sahipliklerden koruyor bilemeyiz.
    5 ... evawanted