bugün

Taze kana ihtiyacı olan sözlük için yapılması gereken kampanya.

Bıkmadık mı ha kırışık ellerden

Çizgili boyunlardan ve sarkmış memelerden.

Eyyyy romalılar.
Ve yine başlıyoruz.

Hadi bakalım pirimci teyzeler buyursunlar.
Cicekleri ile ugrasmalari gerekirken sozlukte takilmalaridir. Silinmeden kendileri gitmesi lazim aslinda. Artik sozlukte takilmak kendileri icin fazla heyecanli bir hayat. Bu hizi Kaldirmalari zor gibi.
sözlük teyzelerinin ellerine hiç bir sözlük kızı su dökemez.
Taze kana ihtiyaç olduğundan acilen yapılması gerekendir.

22'lik s400 gibi sözlük kızıyla 35'lik buruşuk sözlük teyzesi bir mi allah aşkına!
neden siliyosunuz gayet temiz kadınlar hepsi.

tamam vurmayın.
çok genelleme yapılmış bir kampanya. 30 yaş üstü kalın bilekli teyzeler silinse rahatlar sözlük.
Ne ettik size. Evet
30 yaş üstünün kılları azalmaya başlar o yüzden ben çok da karşı değilim.
3 silinene bir bedava mı bu kampanyada *

ne istedin olm gül gibi yazarlardan *
bence 25 yaş altı ergenler silinsin.
La oğlum deli misiniz?
Onlar hayat kaynağımız.
eğitimini bitirmiş, kariyerine başlamış, ikili ilişkilerini karşılıklı anlayış üzerine kurmuş, hele bir kısım kadınlar var ki bir de bu yetilerine, karşındaki adamdan beklentilerini sıfırlamış, umursamazlığı mottosu olmuş, dost başına..
bence yapılmamalı. çünkü onlar sözlüğümüzün güzide ve senyor insanları. mesela ben bu sözlük ortamına adım attığımda yirmi bir yaşında olan bir kadın şimdi otuz yaşında. zaman ne çabuk geçiyor lan.
biz sözlükte yazarken elinde biberonla tv karşısında oturup pokemon izleyenlerin ricasına bak hele...

oldu tamam teyzecim, cici bebe de ister misin şu an?
güzel ayaklı sözlük kadınlarında ciddi azalmaya yol açma riski nedeniyle kesinlikle desteklemediğim bir kampanya.
güncel Önemli Başlıklar