bugün

(bkz: naaptın sen yeğen)
Çoluk çocuk ergenlerin sözlüğün içine etmesini engellemek olabilir.
sözlüklerde yazmanın birincil motivasyonu karşı cinsle etkileşime girip bir şeyler yapmaktır.

ekşi sözlükte de teklif etmiştim mesaj fasilitesi tümden kapansın diye. böylelikle sadece yazarak tatmin olmak isteyenler ve gerçekten bir şeyleri anlatma derdinde olanlar kalacaktı. diğer herkes pılıyı pırtıyı toplayıp uzaklaşacaklardı sözlükten.

böyle bir şey yapılamaz. çünkü sitenin hiti düşer reklam geliri sıfır noktasına yakınsar. ve daha da önemlisi ülkedeki seks ve sperm sayısı yarı yarıya azalır.

işte sebep budur dostum. ve yaşla da ilgisi yoktur. kadın erkek herkes sözlüklerde pompa peşindedir. yalansa yalan deyin amına koyim.
11. nesil çocukları severek bir nevi torun sevgisini tatmak.
pazarda gezerken çocuğunun elini bırakmayan anne-baba ile aynı amaçtır. o eli bırakırsan o çocuk kalabalığın arasında kaybolur gider. buradaki ergen kardeşlerimiz yollarını kaybetmesinler diye duruyoruz yoksa ne işimiz var sözlük ile falan..
yol yordam göstermek.
sözlükte "karşı cinsle iletişim kurmak" için yazıyolarmış.

işte türk ergeni ve onun itirafı.

10 yıldır falan bu sözlükte yazıyorum, o zamanlar daha gençtik tabii. daha bir kere bile herhangi bir sözlük yazarıına herhangi bi teklifte bulunacak kadar düşmedim. onun için, iyice asosyal olmak gerekir.

eğer sen sözlüğü bu amaç için kullanıyosan yigenim, bitmişsin sen...

biz gerçek kadınlarla iletişim kurarız, bu şimdi böyle olduğu gibi geçmişte de böyleydi. sadece almanya ya da amerika´da diil türkiye´de yaşarken de böyleydi.

ne demek, "karşı ciinsle iletişim kurmak için" sözlükte yazmak?...sözlük evlenme, çiftleşme platformu mu?

işte öyle olduğunu düşündükleri için seviye düşüyo sözlükte. bunu itiraf edenler başta olmak üzere o kafayla sözlüğe takılanların hepsini şutlamak lazım bu sözlükten...

bak; eskiden bu sözlükte sadece biz varken, uludağ sözlük ekşi sözlük´le birlikte türkiye´nin en saygın sözlüğüydü.

artık dereceye bile giremiyo, ilk 25 içinde bile diil!!

bunun direkt suçlusu, bu sözlükte kalabalık eden bisürü ipe sapa gelmez ergenler.

işin gerçeği bu.
biz gençlere yaptıkları hatalardan çıkardıkları dersleri anlatmak aktarmak.
Torun gezdiriyoruz evlaadıım.
şahsen 37 yaşımda olgun ve diri bir bayan olarak birilerini arıyorum kendime. beni sabahlara kadar sevecek.
otuziki yaşındayım. maksadim bilgimi bolusmek.
40+ olanlar bile mevcut. (bkz: leyla sezgin)
Amcadan kasıt ne? 2 ay daha 31 yaşındayım ama sportif şekil vücudum modern ve uyumlu giyim tarzım beni amca gibi değil ağabey gibi gösteriyor. Amcalık kötü değil ama ağabeylik daha iyi bir şey.
31 yaşında olduğumu öğrenip şaşıranları mı yoksa baba adayı olduğunu öğrenip kendime bu kadar iyi baktığım için örnek bir ağabey (amca değil) olduğum için tebrik edenleri mi anlatayım size. Mühim olan amcalık değil amca statüsünde fakat ağabey pozisyonunda olmak.
Amacıma gelince çoluk çocuğun yazdıklarını okuyup gülümsemek ve ağabey olanların güzelliklerinden faydalanmak.
Görünen o ki bağzıları zeytinlikte çay içme peşinde.
sözlüğün ergenlerin elinde per perişan olmasını engellemektir.
Kismetimizi aramaktayiz. Belki birgun bir kiz dusururde ona vurabilir miyiz diye umut etmekteyiz.
(bkz: Liseliler bilmez)
güncel Önemli Başlıklar