bugün

güzel bir etkileşimdir.
Dönüşte yalnızlar parkında el ele dolaşıp o pis sefil iğrenç yalnızların canını sıkalım.
Babam 55 annem 52 yaşında hala el ele tutuşuyorlar. Ikizimle ben de ne kadar tatlılar diyoruz. Evet.
Napıcaktı elele tutuşmayıp ta tutuşamayanların büyük sorunları vardır bence. Sevgi sevmek ve bunu belli etmekten daha güzel birşey varmıdır ulan
Bir abaza agliyor gozleri yasli.
40'li yaşlarda bir abi ve abla görmüştüm. Elele tutuşup giderken tartışıyorlardı. adam karısına "bir şeyi illa on kere mi söylemem lazım, olmaz dediysem olmaz" dedi. sonra önlerine araba çıktı. malum istanbul kaldırımları. bunlar ayrılmak zorunda kaldılar. ben de arkalarından yürüyorum. neyse ayrıldılar ve arabayı geçtiklerinde tekrar elele tutuştular. işte dedim evlilik bu.
bu olayi asla unutmam. şimdiki kızlar gibi tartışırken hareket halindeki araçtan bile atlamaya çalışmadılar. gidilen mekan terk edilmedi. kadın kocasına kızıp önden hızlı hızlı çekip gitmedi. işte dedim keşke her tartışma o abi ve abla gibi böyle elele kolkola olsa. unutamıyorum o güzel çifti. unutamıyorum asla.
Sevgisizlik kötü şey keşke sevebilsen..
Anneannem ve dedem 50 yıldır evliler hala el ele dolaşıyorlar Allah ayırmasın. Sevmek çok farklı bir şey.
Olması gereken şeydir. Maşallah diyelim, Lütfen kıskanmayalım..

görsel
rezillik olarak düşünenler sevgi nedir bilmiyordur eşinin elini tutacak tabi yaşın ne önemi var boş yapıyosunuz ha.
Elele tutuşmak iyidir , masumdur, güzeldir. Elektrik akımı geçer. Adımlar aynı atılır, kafa ve gözler ilerde aynı yone bakarlar , yalnız olmadığınızı hissedersiniz.
sevgiyi ifade eden bir etkileşimdir. kesinlikle utanılmamalı.
bu yine iyi mahallemizde bir teyze var 50 yaşında var kocasına ahtapot gibi sarılıyor sanki kaçıracaklar kocası yakışıklı, zengin felan olsa. yolda yapışık ikiz gibi yürüyorlar adamın sırtına binecek sanki sarılıyor başınıda omzuna koyuyor.
Bunda bir sorun yok bence aşk'ın yaşı olmaz herkes sevdiğine mutlu olabilir.
Hamile kadının sokağa çıkması kadar utanç verici bir durumdur.

Ar namus kalmadı. Yakında bebeklerini bebek arabasına koyup sahilde de gezerler.
saçmalıktır. oysa ki saçlarını birbirlerine örüp önlü arkalı yürümeleri lazım. el ele tutuşmak falan nedir yaeaea yıl olmuş 2020..
insanların birbirini sevmesi, birbirine sevgi göstermeleri sizi de sevmeye teşvik etmeleri bu kadar kötü bir şey mi gerçekten?
uiiyyyy bundan kelli tutmam hanımın elini * ne kötü şey yapıyormuşuz la biz *