bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    tanım: 30 yaşını geçip saçı sakalı ağıran vasıf ve statü sahibi olmayanların, utanmadan sözlüğe entry girip karma kasması olayı.

Özel mesaj ifşasına girmek istemediğimden a ve b kişisinin tarafıma yaptığı çirkinliğe değineceğim. Benim nick altıma çirkin şeyler yazıp egosunu rahatlatan a kişisine özelden mesaj attım derdi ne diye. Adam oradan da yardırdı. muhabbeti kurmaya çalıştım ki sorunu anlayabileyim, kafi olmadı yine çirkinleşti ben de onu şikayet ettim, çaylak edildi. Işin ilginç yanı da çaylakken bu a kişisinin arkadaşı olan b kişisi de o çaylakken gelip aynı çirkinlikleri yapmaya devam etti. Onu da şikayet ettim dolayısıyla o da çaylak edildi. Çaylaklıkları açılıncaya kadar seri eksileme timi gibi teknik yönden eksik entrylerimi tek tek şikayet ettiler ve silik yaptırdılar. Aynı zamanda bir de ilk entrylerime kadar okuyup hakkımda bilgi sahibi olmaya çalıştıklarına değinmiyorum bile. Çaylaklıkları kalkınca tacize devam ettiler, şikayet ettim. Yönetim sağolsun çok ilgilendiğinden bir derdim var butonundaki şikayetime hala cevap verilmedi.

iq yaşı 8-9 olup 30 üstüyüm olgunum hehey diyen bu kişilere ceza vermeyen uludağ sözlüğü hunharca kınıyorum. Uludağ sözlük gibi anket sitesi niteliğinde bir yerde sözlük yazarı statüsüne sahip oldukları düşüncesine bürünen bu sefil yaratıkları da gidip mature tarzı videolarda yer almaları için destekliyorum.
    4 -1 ... sifrem1234
  2. 1.
    (bkz: işsiz güçsüz serserinin biri)
    1 ... usualsuspects
  3. 2.
    maganda.
    1 ... firarcan
  4. 3.
    genç sözlük yazarlarının geleceğini görmesi açısından ibretliktir.
    1 ... oytunkaran
  5. 4.
    30unu geçmiş işsiz ama zengin sözlük yazarlarıdır. vardır böyle terbiyesizler.
    1 ... chessplayer
  6. 5.
    30unu geçmiş işsiz ama çapkın sözlük yazarlarıdır.
    1 -1 ... usualsuspects
  7. 6.
    mecazen işsizdir.
    ... sifrem1234