bugün

geliyoruz bayern münih..
Seninleyiz bayern Münih.
Neyse ki robben emekli olup hasan ali'nin gazabından kurtuldu.
fenerbahcenin en büyük basarilarindan biridir. cl de ceyrek final akabinde Audi Cup ta yari final.
8-0 bitecek maç.

bu sene bayramda "koç" keseceklermis almanlar...
feneri kucaktan kucağa hoplatacakları maçtır. ha bayern ne kadar ciddiye alır feneri orası şüpheli. ben bayern olsam ciddiye almazdım.
Bayern Münih fenerin içinden geçecek.
Bayernin kaçıncı takımıyla çıkacağını merak ettiğim maç.
21:30'da başlayacak.
yayın ntv sport smart, sport smart, zdf.
izlerken inşallah odaya babam girmez denilen maçtır. Utanırım ben onun yanında müstehcen şeyler izlemeye.
Sol bekte abdulcebrail, forvette allahyar oynarsa iman gücüyle kazanabileceğimiz maçtır.
Akşama görüşürüz Bayern...
görsel
Fenerin 18 tane yiyeceği mac izlemeyin.
Açık konuşmak gerekirse bizi harcayacakları maçtır. Bu orospu çocuğu Almanlar’da acıma duygusu yok makine gibi şerefsizler. Asburg mu ne sikimse onlar bile g.saraya 4 attı bunlar bizim canımıza okur.
Fenerbahçe umarim ezilmez.
bayern’in u17 takımıyla çıkacağını düşünüyorum.
vizyon ali'nin mora çalacağı maç evet.
Eğlence saat kaçta başlıyor acaba.
görsel
görsel
galatasaray'ın eskilerini toplayan fenerbahçe'nin maçıdır. benim merak ettiğim şu;

''fenerbahçe yenilirse bizde yenilmiş sayılacak mıyız ?''
Fenerbahce’nin 1-0 kazanacağı maç.
görsel
şöyle yabancı takımlarla oynadığımız zaman fener 5 yiyecek beşiktaş 7 yiyecek galatasaray 10 yiyecek diyen adamlara uyuz oluyorum awk.. ayrıca bakınız beşiktaşlı olarak söylüyorum fenerbahçe bu maçı kaybetmeyecek ve yine ayrıca kaybetse ne olcek awk koca real madrid 7 yedi sdasdadadad..

açık ve net evet.
halısaha maçına döndü taşak geçiyorlar fenerle. *
hay anası yedik gölü 1-0 oldu şimdi.
güzel maç olsun ya hazırlık mazirlik iyi bir fenerbahçe görelim bu sezon yaa hadi bakalım.