1. 1.
    https://gazeteinsan.com/i...ava-girmeden-doktor-oldu/

Küfür etmek istemiyorum..!
    5 -2 ... iyi dinleyin beni
  2. 2.
    şanlıurfada ölüm sayısının artacağını gösterir. sınavsız doktorluk nasıl bir şeymiş görelim bakalım bu işin de boku çıkınca yeni yasa getirirler artık.
    3 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    30 Türk vatan evladının hakkının yenmesine sebep olan rezillik.

Türk'ün devletinde Türk değil Arap memur oluyor. Yatacak yeriniz Yok sizin siyasal islamcılar.
    28 -5 ... alkolik oldum
  4. 4.
    yazıklar olsun.
    söyleyecek laf bulamıyor insan.
    Türkler tıp kazanmak için lysde en az 17-18 bin yapmak zorunda. bu beleşçi mültecilere verilen haklara bak.
    hakkım haram olsun.
    3 ... kazangap
  5. 5.
    bir askerlik efsanesi olan "fıtığım vardı talcid verip gönderdiler" mevzusunun gerçek hayata uyarlanacağını gösteren enteresan olaydır. inşallah insan anatomisinden az da olsa anlıyorlardır da en azından başı ağrıyan adamın kolunu bacağını eline verip göndermezler.
    10 -1 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Şanlıurfa'da soykırım mı hedefliyor hükümet bu nedir yahu.
    1 ... irradiance
  7. 7.
    lan biz sınavsız sıçmaya gidemiyoruz mına kodumu memleketinde.

bu ne rezilliktir?

ha mesele sınav mıdır? tabi ki değil.

benim kendi vatandaşım, kendi evladım dururken suriyeli doktorlara mı kalmışız amk? 30 türk evladı doktor bulup atayamıyorsanız hepiniz azalarak değil, birden bire yok olun şerefsizler.

iyice midem bulandı bu suriyelilerden ve saçma değişik akp politikalarından.
    10 ... kalemime sinek kondu
  8. 8.
    vay be kuzenimi allahın dağına hakkari'ye atadılar şu haberi okusa stresten kendini siker yemin ederim.
    7 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Kaynak chp dersim gençlik kolları.
    Oley
    -7 ... hakan yavas
  10. 10.
    bu kadar da vicdansız olmayın adam okumuş doktor olmuş sen burada gevezelik ederken 6 sene ilmi öğrenmiş şimdi sırf müslüman diye işini yapması zorunuza gidiyor. çok çakalsınız yemin ederim.
    -8 ... timarli sipahi neferi