1. 1.
  başlangıç saati 20.00 olan maç.
  ... zenci penguen
 2. 2.
  maçın hakemi mustafa kamil abitoğlu.

  beşiktaş zorlu bir viraja giriyor. pazartesi kayseri deplasmanı, perşembe mersin ile inönü'de, pazar akşamı da fenerbahçe deplasmanı. '6 günde 3 maç olur mu?' şeklinde itirazlar oldu ama sanırım federasyon bu çağrılara kulak tıkadı. en azından kayseri maçı cumartesi günü oynanabilirdi. neyse...

  kadroya bakalım;
  cenk gaziantep maçında 2 tane hatalı gol yedi, bu sebepten dolayı yerini kaybedebilir. 4. sarı kartlarını gören veli ve almeida bu maçta cezalılar. hilbert'in iyileşmiş olacağını umut ediyorum ama zor. simao son 3 maçına kıyasla, antep maçında iyiydi. eski formuna kavuşuyor gibi.

  rüştü
  ekrem-sivok-egemen-ismail
  --ernst--fernandes-necip--
  ---edu-mustafa---simao

  carvalhal, ne olursa olsun 4-3-3'ten vazgeçmeyecek gibi gözüküyor. ama edu o kanatta çok sırıtıyor, hem solak hem de sağda oynuyor. dolayısıyla oynayamıyor ve 10 kişiyiz. q7 iyileşse bile riske edileceğini sanmıyorum. hakemlerin beşiktaş maçlarını süper yönetmesi sebebiyle taraftar sövdüğü için büyük ihtimalle mersin maçında takım seyircisiz oynama cezası almış olacak ve tribünler yarı boş olacak. o yüzden bu maçı kazanıp inönü'ye moralli dönmek lazım.
  ... kukurttetraoksit
 3. 3.
  muhammed demirci'nin kafilede yer aldığı, maçın gidişatına göre carlos carvalhal'ın gençlere şans vermesini dilediğim maç.
  -1 ... michaelscofield
 4. 4.
  ----------cenk---------
  ekrem-sivok-egemen-ismail
  ----ernst-fernandes-----
  holosko--muhammed demirci--q7
  ---------almeida-------

  hayalperest biri olarak beşiktaşımın bu ilk 11'iyle çıkmasını istediğim maçtır.
  2 ... overproject
 5. 5.
  quaresma'nın ikinci yarı oyuna dahil olacağını tahmin ettiğim maçtır.

  gerçi kayseri gibi dondurucu soğuk bir kentte bizim narin futbolcularımız nasıl 3 puan çıkarır, bilmiyorum. izleyip göreceğiz.
  1 ... vamoseagle
 6. 6.
  beşiktaş ın rahat bir galibiyet alacağı maçtır.ilk yarı 2 banko.
  1 ... it the fuck
 7. 7.
  alt bitmesi muhtemeldir.
  1 ... karides guvec
 8. 8.
  6 günde yapılacak 3 maçın ilkidir.carlos şimdi kara kara düşünüyordur ne yapsak aq diye.ama dert etmesin ; 2009-2010 sezonunda kayseri de kayseri yi yenemeyeceğini düşünen mustafa denizli sahaya defansif bir takım çıkararak kontra ile gol aramaya başladı . sanırım 2-1 bitti maç . o da kritik bir haftaydı ama denizli 3 puanla kapatmasını bildi. sanırım kadro şu şekildeydi ;

  rüştü
  ferrari
  sivok
  toraman
  ekrem
  fink
  ernst
  ismail
  tello
  bobo

  bu akşam da buna benzeyen bir kadro ile çıkarsa beşiktaş daha avantajlı olabilir.

  bir diğer ihtimal de şu ; şimdi bu 3 maçlık zorlu serüven elbette 9 puanla kapatılmayacaktır .eğer kayseri de ki maçta mağlup olursa beşiktaş , hem fenerbahçe hem bu maçta puanlar yitirerek 6 puan kayıp olmuş oluyor . böylece şampiyonluktan epey bir uzaklaşmış oluyor takımım .bunun da pek mümkün olmayacağı için!
  bu kayseri ye ilk yarı da yenilmemizin şerefine fazla müsamaha gösterildiğine inanıyorum , hem içte hem dışta bir anadolu takımına yenilmek büyük ses getirir (ibb hariç) işte bütün bu karmaşık ilişkilerden dolayı bu maçı alır beşiktaşım , hafta içi mersin maçını da alır , saraçoğlunda fenere bafilenir hayat böyle sürüp gider diye düşünüyorum ...
  1 ... sansyoklan
 9. 9.
  beşiktaş'ın rüştü, ekrem, sivok, egemen, ismail, necip, ernst, quaresma, fernandes, simao, mustafa ilk 11'i ile çıkacağı maç.
  ... kompulsif
 10. 10.
  beşiktaşın favori olduğu maç. beşiktaşın olası bir galibiyeti halinde lige heyecan gelecek.
  ... ssm67