bugün

Ne dersiniz gençler yapalım mı? Buradan gençler diye bahsettiğim yaş aralığı 18-26. Orta yaşlıları istemiyorum.

Edit: gençler(18-26) tarih 3 Mayıs olarak değişti. Şimdi zirveboxtan ulu istanbul gençlik(18-26) zirvesi için onay bekliyoruz. Onaylanmazsa whatsapp grubu kurucağız. iznimizi verin.
görsel
Orta yaşlıların istenmediği zirve.

Ay götüm bayılmıştık sizin ergen mubabbetinize zaten.
Ayy götüm gelmiyorum
26 yas alti 31.ergenlerle size basarilar.
Gelmek isteyenlerle hep birlikte nasıl iletişime geçebiliriz? Ve neresi olsun istersiniz?
Zirvede yaşa takılanlar olarak ayrı bir buluşma ayarlayın artık. Hakkari de olmasam gelirdim.
Arkadaşlar 3 Mayıs 2019 istanbul zirvesi birazdan katılmak isteyenlerle irtibata geçeceğiz. Orta yaşlılar lütfen kusura bakmayın ya da bakın aq.
18-26 gitsin moda sahilde götü dona dona bira içsin biz 34+ lar olarak şaşkınbakkal midpointte viski içelim.
Bu arkadaşa sorsaniza hayatında kaç kere zirve yapmış ya da katılımı. Daha insanlarla iletişim kuramiyo aq.
Aşşırı haklı bi entry arkadaşlar ben daha önce hiç zirve yapmamış bi insanım yardım etsenize.
Gelmek isteyenler bana özelden yazabilir mi çok eğleneceğiz :D
Ellemeyin yapsın bakalım nasıl olacak. Mekan ayarlaması, kişi başı fiyat, zirve öncesi toplaşma vs yapabilecek mi ? Öyle oturduğun yerden yazarak oluyomuymuş.
Zirvebox’da onay bekliyoruz. Zirvemizi verin.
Yaşım 28 ama herkes 22 gösteriyosun diyor, katılabilirim.

Mekan konum belirtin.
35 yaş üstü kulübü olarak baskın vereceğimiz zirvedir. sizi gidi haylazlar siziiiiii.