bugün

stamford bridge de oynanacak şampiyonlar ligi yarı final rövanş mücadelesi.21:45 te star ekranlarında yayınlanacak.
jose mourinho gittiğinden beri tanınamayacak halde olan chelsea' nin tek forvetle çıkarsa ve bu forvet drogba olursa eleneceği maç. zira son 3 senede 2 final oynamış ve 1 tanesini kazanmış liverpool var karşılarında..
izlemek için pek de sebep olmayan maç. ufukta bir liverppol manchester united finali var ama hadi hayırlısı...
chelsea'nin kalitesini ortaya koyacağı ve liverpool'u ezip, tarlaba$ına geri döneceği maç.
chealse'nin fenerbahce karsisinda ve liverpool ilk macinda yaninda olan inanilmaz sansinin bu macta da onlari kurtaracagini tahmin ettigim mac.
bacanakların maçı.
şeytanın bacağını kıracak bu sefer chelsea. ben demiyorum alt komşum falcı teyze diyor.
liverpool'un yenilmeyeceği karşılaşmadır. gönüllerden geçen skor 1-1'dir.
liverpoolumuzun kaybetmeyeceğine bütün kalbimle inandığım, ancak chelsea nin şansı hesaba katıldığı zaman avantajlı olan takımın malesef maviler olduğunu düşündüğüm maç. ayrıca maçın katledecek ikili büyük ihtimalle sabri ugan ve ilker yasin olacaktır ki, bu birleşmeden pek karlı çıkan taraf olacağını sanmıyorum.

(bkz: steven gerrard sekiz sene şekerspor forması giydi)
(bkz: john terry etkisiz bir defans oyuncusu)
(bkz: didier drogba hava toplarında oldukça etkisiz)

gibi aforizmalar bekliyoruz ilker bey den.

edit: bu arada spiker emre tilev çıktı daha beter oldu.
şampiyonlar ligi yarı final karşılaşmasıdır. çekişmeli geçecektir. m.united - barcelona maçından daha fazla hareketli olması beklenmektedir.
drogba`nın müsait bir pozisyonda golü kaçırdığı maç.
emre tilev'in; maçın başındaki; her türlü golsüz beraberlik chelsea'nin işine yarar demecinden sonra ilker yasin de az önce 2.bombayı da patlatmıştır.*
-mevsim sonu drogba büyük bir ihtimalle italya'ya gidecek o da olmazsa inter'e.

hey allahım yarabbim yaratıyorsun bari takip et.*
emre tilev denen spikerimsi kişinin martin skrtel'in adını siküörtıl olarak söylediği karşılaşma.

(bkz: allahın adını verdim bi sus)
dakika 32 drogba, 1-0. top iğne deliğinden geçti ve de mermi gibiydi.
aksamimizi renklendiren bir karsilasma. sagolasin ilker yasin. liverpoolun o ünlü sarkisi "asla yalniz yürümeyeceksin bu yollarda" imis bunu da ögrenmis olduk. devami da "beraber islandik yagan yagmurda" sanirsam...
ilk yarı chelsea`nın 1-0 üstünlüğü ile bitti.
45 dakkadır "iki takımında tek yenilgisi türk takımlarına karşı", "çok etkisiz bir liverpool şampiyonlar liginde sadece 1 kere kaybeden liverpool o görüntüsünden çok uzak" gibi yorumlar yapan türkçe özürlüden bozma spiker ve spikerden de bozma yorumcu ilker yasin'in "liverpool - marsilya 0-1"lik maçı hatırlayamadığı maçtır. Birader evranın kaç kardeşi var şunun nesi bunun şusu var diye araştıracağınıza biraz futbola bakın. Futbolunda magazinine dalıp futbolu unuttunya helal olsun.

Herkes kendi işini yapsa ilker yasin hiç bir iş yapmasa dünya ne kadar da güzel olurdu değil mi dostlar?
ilker yasin'in ciddi anlamda konuşurken yorduğu maç. bakın yorum yaparken demiyorum konuşurken diyorum, çünkü hakikaten yorum adı altında söylediği şeyler 7-8 yaşında bi çocuğun bile maçı izlerken görüp anlayabileceği şeyler. ha gayret ilker abi, kırdırtacan bana plazmayı yenisini aldıracan ramak kaldı. elektronik satıcılarıyla mı anlaşman var nedir artık...

bu arada spiker ve gene ilker tahsin göz göre göre işkembeden sallamaktadır, onlara göre liverpool ve chelsea'nin turnuvada şu ana kadarki tek yenilgileri türk takımlarınaymış. ayrıca ilker tahsin özellikle belirtmiştir, liverpool öncesinde bir tek beşiktaş'a yenildi diye. peki 2. maç haftasında liverpool'un anfield road'da marseille'ya karşı valbuena'nın golüyle 1-0 kaybettiği maç neyin nesidir? ben pes 2008'de mi oynadım o maçı? hayır yahu illa bilgi verecem diye göbeğiniz çatlıyor, bari adam gibi araştırın da yanlış konuşmayın of yahu çıldırttılar adamı. yabancı bir kanal bulsam şu maçları naklen veren, direk atlayacam yahu, adamın maç keyfine anca bu kadar limon sıkılır. teşekkürler star tv...

edit: ayrıca ilker tahsin abimiz, stamford bridge'i göz göre göre old trafford diye bize yutturmaya kalkmıştır. yemezler abi 1 nisan geçeli 29 gün oldu...
drogba'nın önümüzdeki sezonki akibetinin ilker yasin tarafından açıklandığı maç.
(bkz: drogba sezon sonu italya ya olmadi intere gidecek)
ikinci yarıda yağmurla birlikte bir dünya efsanesinin dönüşü olacak olan maç.

(bkz: liverpool a sempati duyan masum türk)
star tv ekranlarında topu ayağına alan futbolcunun isminden başka hiç bir şey söylemeyen bir spiker ve her zamanki gibi kaba etinden sallayan ilker yasin tarafından katledilen karşılaşmadır.
fernando torres in golüyle 1-1 olan maç.
(bkz: hadi çocuklar)
gol liverpool attı 1-1 oldu.
liverpool' un 64. dakikada 1- 1' e getirdiği maçtır.
spikerin paso ilker yasin yalakalığı yaptığı maçın meyvelerini yiyeceği maç olacaktır.