1. 1.
  istanbul gibi bir metropolde 30 kbps hız gördüren durumdur. telekom adsl teknik destek telefonları da ayrıca kilitlenmiş.
  4 ... gwaihiri
 2. 2.
  gece gece insanı çıldırtan durumdur.
  2 ... o bu su
 3. 3.
  tekirdag merkezden bildiriyorum; burda da durumlar pek farklı değil. evlerin ışıkları bir bir yanmaya başladı. homurtular apartman sınıralrını aşıp sokaklardan duyulabilmekte. durumun daha da kotuleşmesinden edişleniyoruz.
  9 -1 ... hellblazer
 4. 4.
  rte'nin darktube' a da girdiğinin göstergesidir. indiriyor durduramıyoruz.
  6 -1 ... aaa666
 5. 5.
  tekirdağ çorluda işler iyice kötüleşti. sabah kaymakamlık önünde çocuğunu öldüren anneyi * protesto eden kalabalık, bu sefer kaymakamlık önünde türktelekomu prostesto ediyor.
  3 ... cavit
 6. 6.
  bursa'dan bildiriyorum çıldırmak üzereyim çoooook yavaş çoooooook
  1 -1 ... carpe diem13
 7. 7.
  sevgili seyirciler rize'de de durum farklı değil siz bu yazıyı okurken ben çıkmış olacağım bilesiniz. gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim ama eski hızına geldiğinde. şimdilik hoşçakalınız, telekom'a benim yerime de sövünüz.
  3 ... sessuzluk
 8. 8.
  boşuna boşuna bilgisayara küfür ettirmiş olan durum. demek sorun internettenmiş. "ttnet şaşırma sabrımızı taşırma" diyoruz ve seyretmeye devam ediyoruz.
  ... somut
 9. 9.
  eskişehir'den bildiriyorum; allah telekom'un belasını versin.
  6 ... xenophobe
 10. 10.
  izmir'de de var bir sorun. akşamdan beri kafayı yemek üzeriyim. ciddi anlamda delirme noktasına geldim. özellikle her bişey tam olmasına rağmen msn e giremiyorum.

  telekom a sevgilerle...*
  2 ... pesimist matmazel