bugün

Tipini siktiminin şerefsizi tarafından şehit olmuş polisimizdir.

içişleri bakanlığı artık ne bekliyor yahu anlamıyorum. Bir kere dur ihtarına uymayan kişiyi etkisiz hale getirsin polis. Hiç acımadan vursun bacağından, kolundan.

Yıllarca emek verilip okutulan, vatan millet için eğitilen ve bizler için it kopuk ile uğraşan polislerimize yetki verilmelidir.

Çok üzülüyorum çok.

https://twitter.com/unffo.../1266742845072957442?s=19
Ondan sonra Kürtleri sevmiyorsunuz, faşistsiniz, ırkçısınız diyorsunuz. Bu orospu çocuklarının nesini sevelim!
dur ihtarına uymayan kişiyi etkisiz hale getiren polisin başına neler geliyor, onu da gördük. erdoğan "ben türkten çok suriyeli severim" mesajı kasacağım diye o polisin hayatını kararttı.
görsel

aynı şekilde türk vatandaşı ölürse sesini çıkartmıyor. aynı şekilde suriyeli ölürse devleti birbirine katıyor. kasıtlı ve ideolojik olarak yapıyor bunu.
görsel
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Şu üstteki piç geberse ülke ayağa kalkardı.
görsel

Polislerimize artık gereken yetki verilmeli ve vatan hainliği yapacak olanların nefesleri kendileri canımız, kanımız olan polislerimize onlar el uzatamadan kesilmelidir.

Unutulmaması gereken olaydır. Umarım Burak Karamanoğlu gibi unutulup gitmez. Umarım Şanlıurfa'da evlerinde uyurken başlarından tabancayla vurularak şehit edilen polislerimiz Feyyaz Yumuşak ve Okan Uçar gibi unutulup gitmez.

Halkımız artık böyle olayların acısını ateş kendi ocaklarına düşmeden de yaşar. Yoksa bu şekilde bir yerlere varmak mümkün değil.

Ayrıca polisimiz bu ouroboros çocuğunu vursa ülke ayağa kalkar, şu an bile 'Soyluu Soyluu' diyerek Süleyman Soylu'ya yüklenmeye çalışan garip ouroboros çocukları en önde polise hakaretler eder ve bu oksijen hırsızı için çığırtkanlık gösterirdi.

------------------------

'Şimdi bu olayda bile devleti yöneten hükumette ve de Süleyman Soylu'da suç bulacak kansız soyların ouroboros çocukları çıkacaktır. Eminim.' demiştim zaten başlığa girerken. Bu tahminim de beni her zamanki gibi hiç şaşırtmadı lakin en üzücü olan kısmı bu.

Hayır, tabii ki de başlığı açan arkadaştan söz etmiyorum, saçmalamayın. Bu bir başkası.

Acımızı yaşayalım diyoruz, bir yoruma bakıyoruz üstte, akıl alır gibi değil. Biri gelmiş direkt 'Soylu Soylu' diye havlamış.

Yani bir insan bir polisimiz şehit olduğunda bile konuyu buraya bağlayabilecek kadar fırsat kolluyorsa ne vatansız, ne şeref ve haysiyet yoksunu bir insandır siz düşünün. Hayır Kılıçdaroğlu'na laf ettirmeyebilirsiniz ouroboros çocuğu keyif pezoları ama Bu kadar da dhkp-c'liler gibi içinizde yanan devlet düşmanlığını burada belli etmeyin. Şerefi ve haysiyeti adına birazcık insan olmayı öğretememiş ebeveynlerin çocukları olmak belki de kendi suçunuz değil ama durun bir durduğunuz yerde gerçekten.

-----------------------
polis görevini yaparken arka çıkacaksınız. polisi sevip sevmemek değil durum, geçen seferde suriyeli kaçan kişiye, ateş eden polisi korumazsanız yarın aynı durumdaki polis görevini yapamaz dedim.
hepimiz sorumluyuz, görevini yapana, bizim için görevini yapana arka çıkmıyoruz. 3, 5 şerefsizi, teröristi mutlu etmek için götünü yırtan kimse varsa anasını sikiyim
sevenlerinin başı sağolsun, hakkını helal etsin (ben etmezdim onun yerinde olsam)
Şimdi bir şey desek ırkçı oluruz. Neyse ben yine dedim içimden.
2 gün sonra ismi hatırlamayacak olan kahraman kişi.

Ne demiş büyükler; (bkz: şehitler tepesi boş kalmayacak)

Sen onu ailesine sor birde.
Amerikan polisini eleştiren, polisi davranışını vahşet olarak gören insanlar...
Bu Kekolar Amerika'da yaşasa kuzu olurlar.
Amerika polisinin uğraştığı tipler yanında bu Kekolar kuzu kalır?
Üstelik Amerika'da insanları bir arada tutan şey ne millet olma kavramı ne de din veya kültür.
Amerika'da insanları bir arada tutan 2 şey var.
1- para.
2- güç.
Aslında tüm Dünya'da Ulus devlet olmayan toplumlarda bu geçerli.
Bunun için en ufak bir zafiyet ve zorluk ABD de devlet denen federal yapıya çatlayacak kadar yük biriktirir.
Şu pandemi zamanında olan talan yağma kaos da bunun için.

Türkiye olarak da bizde bu tehlike var.
Ama en büyük kozumuz ve artı gücümüz ulus devlet olmamız.
Bir Arap veya Kürt toplumunun içinde olduğu (bakınız: Suriye Irak Kürdistan Afganistan Libya vs) sürü psikolojisi içinde ortaçağ feodal yapı bizde yok.
Hain keko kurşununa kurban gitmiş kahramanımızdır.
Akşama kadar hümanizmcilik adı altında terör seviciliği yapanları göremediğimiz başlık.

Allah şehidimizin ailesine sabır versin.
Çok karizmatik polisliğe yakışan biriymiş. böyle genç ölümlerde allah rahmet eylesin derken bile içim cız ediyor.
Çok üzüldüm Benim babam da polis biliyorum o gerginliği.
Şimdi Diyarbakır düşünsün!
O sıska vücudunu ikiye bölüp müptezel kafanı götüne sokunca anlayacaksn yılmaz güneycilik oynamayı. Orospu çocuğu türk Devleti'nin kim olduğunu öğrenemiş daha. Babası iyi biliyordur muhakkak. Babası belliyse tabi.
Eminim ki o piçin geberme ihtimaline karşın polis onu vurmadı. Ama sonu acı oluyor.
Allah rahmet eylesin. Genç ölüm çok zor çooook.
Milletimiz bunu istiyor zaten. O polis silahını kullansa müebbet hapis yiyecekti zaten, bu piç de terorist değil daha çocuk olacaktı.

Boşversene ya zaten polisin uzman çavuşun canı ülkemizde kedi ölümü kadar konuşulmuyor. 10 saniye haber olur sonra devam magazine.
her kıydıkları can için imralı'da beslenen itin ufak bir parçasını keseceksin.
Önce ailesinin sonra da milletimizin başı saolsun. Mekânı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.
Şimdi buraya yazacak o kadar çok şey var ama değişen bisi olmayacak. Kısaca konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil.
Polisi taşlarken ölen bir terorist olsa gündem olurdu heryerde. Ama vatan için şehit olduğu için iki güne unutulur.
Filmler doğru. Bugün 2 şehit haberini 45 saniyede verdiler. Bunu bir zor askerlik geçirenler anlar, bir de gerçek vatanseverler.

Ailesine sabırlar. Zor, çok zor. Rahmetler olsun.
Yeni gelişme 》

görsel

Diyarbakır'da dün 'dur' ihtarına uymayıp açtığı ateşle polis memuru Atakan Arslan'ı (31) şehit eden M.E.C. (25) teslim oldu.

https://www.cumhuriyet.co...-faili-gozaltinda-1742193
Düşünsenize, aşiret çatışmasından, ağa zulmünden, işsizlikten kırılıp büyük şehirlere kapak atmışsın. Burada getto mahalleler oluşturup "Ule buriya polis giremez ha" diyorsun. Burada dürüstçe para kazanmak yerine, uyuşturucu satıcılığı, hırsızlık, gasp, kapkaçcılıkla geçimini sağlıyorsun. Sabıka kaydında ne ararsan var. Hayatta amacın yok. Okumuş ortalama bir Türk'ün "Türkolar bizden gorhüyorlar" dediğine kendini inandırmışsın. En büyük hobin saçını yamuk yumuk yapıp, alta eşofman çekip, boyunda puşi HDP CHP mitinglerinde zafer işareti yapmak.
işte bu or.. Bu çocukları bugün aslan gibi polisimi arkadan vurarak şehit etti.
görsel
seans başlamış.
babasının tabutuna dokunan küçük kızını görünce gözlerim doldu, daha fazla bakmaya dayanamadım kapattım.
bu olayın tersi olsaydı diyorum ben de, şu an ortalık yıkılmış sözde hümanistler solcular ortalığı ayağa kaldırmıştı.
amk magandası kürt vitaminsizi.
potansiyel hayranı olduğu yılmaz güney magandası gibi acı çekerek gebermen dileğiyle.
bu piçin ismi bile açıklanmıyor, (sadece baş harfleri veriliyor.) ne desek boş.
(bkz: ayrılıkçı türkler)
güncel Önemli Başlıklar