bugün

istanbul gibi bir metropolde 30 kbps hız gördüren durumdur. telekom adsl teknik destek telefonları da ayrıca kilitlenmiş.
gece gece insanı çıldırtan durumdur.
tekirdag merkezden bildiriyorum; burda da durumlar pek farklı değil. evlerin ışıkları bir bir yanmaya başladı. homurtular apartman sınıralrını aşıp sokaklardan duyulabilmekte. durumun daha da kotuleşmesinden edişleniyoruz.
rte'nin darktube' a da girdiğinin göstergesidir. indiriyor durduramıyoruz.
tekirdağ çorluda işler iyice kötüleşti. sabah kaymakamlık önünde çocuğunu öldüren anneyi * protesto eden kalabalık, bu sefer kaymakamlık önünde türktelekomu prostesto ediyor.
bursa'dan bildiriyorum çıldırmak üzereyim çoooook yavaş çoooooook
sevgili seyirciler rize'de de durum farklı değil siz bu yazıyı okurken ben çıkmış olacağım bilesiniz. gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim ama eski hızına geldiğinde. şimdilik hoşçakalınız, telekom'a benim yerime de sövünüz.
boşuna boşuna bilgisayara küfür ettirmiş olan durum. demek sorun internettenmiş. "ttnet şaşırma sabrımızı taşırma" diyoruz ve seyretmeye devam ediyoruz.
eskişehir'den bildiriyorum; allah telekom'un belasını versin.
izmir'de de var bir sorun. akşamdan beri kafayı yemek üzeriyim. ciddi anlamda delirme noktasına geldim. özellikle her bişey tam olmasına rağmen msn e giremiyorum.

telekom a sevgilerle...*
adsl abonelerinin bilgisayarlarının içinde hala 14400 kbps'lik modem olup olmadığına bakmalarına sebep olan durum. belki de dalgınlıkla dial-up bağlanılmıştır.
(bkz: 30 mayıs 2009 modemi kapatıp açmam)
Beni de, "biri yine modem'in şifresini kıran biri film indiriyor" diye düşündürten olaydır. iyi ki resetlememişim.
balıkesir den söylüyorum, burdada internet çok yavaş ve bu duruma sinir oluyorum. tüm geceyi dışarıda gezinerek geçirip, evde gece internete girmeyi hayal etmiş birisi olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktayım. biri diye uçan internet ile uğraşılacağına şu bizim interneti halletseler fena olmaz.
"ana, bacı, ölü, mezar, musalla taşı'na kadar titim seni titinet" dememe sebep olan durum.
sinirsiz internetimizin bizi sinir etmesine neden olan durumdur. *
neredeyse her cuma ve cumartesi akşamı istanbul'da yaşanan durumdur. herhalde evde olanların download'ları sistemi kasıyor diye cevap alınabilen durum.
fatih portakal az önce azeri topraklarında da durumun iyice kötüleştiğini bildirdi.
(bkz: tt net noluyo gözün başın oynuyo)
laz vegas çorum'dan bildiriyor. lan 5 komşuyla birleşip ucuza sınırsız internete girelim dedik, bahtıma edeyim mynet bile açılmıyor amına koyim, bu ne hız. ayrıcana, kentteki gobeller isyanlarda, sungurlu saatli kule istikametindeki telekom binası leblebi yağmuruna tutuldu. ayrıntılar azz sonra.
(bkz: adsl sinyalini de al git)
uçan internet ttnet'in yeni bir hizmetidir. şu an emniyet kemerlerimi bağlamış vaziyetteyim ve 4,0 kb/sn ile veri aktarımı yapıyorum. biri beni durdursun!
internetin civatalarinin gevsemesi durumudur. vdsl'ye gececekmisiz bir de! dedirten durumdur.
manisa'da da durum çok farklı değil. mesirini, macununu yiyenler, telekom yetkililerini kovalamaya başladı !
evet kıbrısta da durum farklı değil, birand...