bugün

Anlıyoruz ki bu halk özgürce yaşamayı haketmiyor.
deveye diken insana siken yaranır. bu kadar basit.
halk zaten akp yi desteklediğini söylemekten korkuyor. nerde bi eleştiri duysam ak parti karşıtlarından geliyo.
4s kuralı.
bu millet şakşakçı ve yalancıdır, para güç nerde ordadır. yani tipik bir orta doğu halkı olmuş.
eğitimsiz kesim AKP li.
allahi para olan AKP li.
hirsizligi kabul edenler akp li.
nicesi var yazmaya yoruldum.
Koyun 7sinde de 70inde de koyundur.
manipülasyon kelimesini beynimize kazımıştır.
akp siker, bundan mutlu olur koyunlar.
bu millete bu adamlar çokmuş bile. güdülün güdülün...
Olm sen vermedin, ben vermedim , o zaman kim oy verdi bunlara ?
Akp'nin daha fazla soyması gerektiği.
inşallah daha fazla soyarlar ki soyacaklarda. Belki o zaman anlar bazıları nerede hata yaptıklarını.
Az bile caliyor rte ve tayfasi. Soyup sogana cevirsin bu halki, kolelestirsin.
Hakediyorlar.
ya ben vermiyorum, sen vermiyorsun. bu aq partisine kim oy veriyor?
akp kazanmıştır.
kendini sıradanların üzerinde gören aklı evvellere ders olmuştur. alt-yapı demokrasiye uygun şekilde ülkeye istediği yönü vermeye devam ediyor. uzun vadede ise ülkede değişen birşey olmayacaktır.
bir kez daha gorulmustur ki deveye diken insana siken.
Valla ben oy vermedim. Anam da vermedi. Kim veriyor la bu a. K. Partisine.
Insanların partılerı takım tutar gıbı tuttugunu gostermıstır. Oyunu partılere vermıstır adaylara degıl kendını yonetecek adama degıl de partıye vermıstır. Ben yerelde baska buyuksehır de baska partıye verdım cunku yonetıcek ınsanı secıyorum partıyı degıl. Bır de karsıt dusunceye partıye saygı duyulmadıgını.
Bok yolunda olmamız.
aziz nesin geleceği görebiliyor.
%60 meselesi.
tek çıkarım: zeka seviyesi oldukça düşük bir ülkedeyiz. Çok üzgünüm.
trakya olarak demokratik özerklik ilan etmemiz gerektiği.

edit: halk bunu istiyor https://twitter.com/B_Trakya
bugün 30 mart 2014.

bugün benim ülkem insanlığından vuruldu.

kendimi hiç olmadığı kadar suçlu hissediyorum.
ayaklarımın dibine düsen her kapsülün neden sadece ayak ucumda kaldığını düşünüyorum mesela.

ben gençliğimden değil, geleceğimden vuruldum.
suclu hissediyorum.
bakırköyden taksime giderken yanımda oturan, duran insanlara anlatmadığım,
eritemedikleri euroları sokakta orda burda tanımadığım insanlara dinletmediğim,
karanlıkta küflenen kesimin apartman girişlerine olanı biteni cikti alip yapıştırmadığım için suçlu hissediyorum.

öfkeliyim.
cahile değil, görüp bilip sineye çekene.

öfkeliyim.
oyunu inandığı davaya verene değil, tezgah kurup döndürdüğü oğluyla balkonlardan gövde gösterisi yapana.

bugün 30 mart 2014.
3 yıl önce 12 haziranda kararını verdiğim hukuku bırakmaya karar verdiğim gün.

bugün demokrasinin, vicdanın pezevengi olduğunu gördüğümüz gün.

bundan böyle ellerinizden kan, vicdanlarinizdan haram eksik olmayacak, bilin istedim.
akp'nin oy kaybederek kazandığı seçimdir. öncelikle artık akp-sevmez biri olarak 12 yıl sonra türkiye'de rte gerçeğini kabulleneceğiz. akp için rte demek iktidar demektir bu kadar net. bu seçimi, genel seçim olarak yorumlamak hiç ama hiç yanlış olmaz, özellikle akp açısından. akp bu seçimde %4 oy kaybetmiştir. bu seçim 2009 seçileri ile değil 2011 seçimleri ile kıyaslanabilir. %4'lük kayba ister cemaatten diyin, ister kendi kitlesinden. ha unutmadan siz yani biz bu ülkede azınlık değiliz, bizlere böyle hissettirmelerine müsade etmeyin, ne olursa olsun bu ülkenin yarısıyız. karanlık aydınlığa kavuşur er ya da geç..
güncel Önemli Başlıklar