bugün

akıllı adamın işidir. aklı olan zaten 18 yaşında kızla birlikte olup da "hakan şöyle dedi buket böyle dedi, ben de gamzeye dedim ki o sensin dedim zaten kendi diyen kendi olur" gibi geyikleri dinlemek yerine 30 yaşında bir kadınla birlikte olur,**dizine yatar, sarı saçlarının okşanmasını hisseder.* 30 yaşındaki kadın biliyorum canım der. biliyorum. bu çok etkili bir sözdür.
öncelikle tercih edenin yaş grubunun da sorgulanması gerekir diye düşünmekteyim.15-30 yaş arasındaki erkekler için,sevişme açısından yüzde yüz doğru bir tercihtir kanımca.zira 18lik çıtır ne sevişmeyi bilir ne öpüşmeyi,ama 30luk hatun ne istediğini bilen ve ne vermesi gerektiğini bilen hatundur.imkan varsa bu tercih yapılmalıdır asla zararlı çıkılmayacaktır.
(bkz: monica belucci)
(bkz: britney spears)

(bkz: sharon stone)
(bkz: paris hilton)
(bkz: güzel yüze 40 günde doyulur güzel huya 40 yılda doyulmaz)
(bkz: milf hunter)
kendini tecrübeli ellere teslim etmektir.
"şarap gibi kadın" fikrinden yola çıkan erkek tercihidir. bu tipler 30 luk kadını bi sürede yan yatırıp bekletirler şarap misali.
(bkz: mod un gözünden kaçan hatalı başlıklar)
çıtır sever, aşırı kıskanç erkeklerin tekel bayinden 70lik alarak durumu protesto edecegi olaydır.
birleşme fantezilerini olgun kadınlarla süsleyen erkeklerin tercihi.
meyvayı olgunken yemektir. * *
başlığın kendi içinde cevabını barındırdığı durumdur. tercih meselesidir.
(bkz: olgun bayanlardan hoslanmak) *
(bkz: olgun ve dolgun hatun fantazisi)
herkesin beğenisi farklı olabileceği için bu tür ilişkiyi tercih edenler de vardır.

tercih edilmeyen bayanlar için: yeni baslayanlar icin platonik ask
muhtemelen;
'- ulen şimdi bakire falan çıkar bu çıtır, sonradan başımıza dert almayalım'
kaygısı kökenlidir.
(bkz: bazilari mature sever)

(bkz: o kendini biliyor)