bugün

birinci lig maçıdır. dakika 80 ve skor 4-3 samsunspor lehinedir. oldukça keyifli geçen bi mücadele. orta saha yok amk. ya herkes forvette ya da herkes defansta.
heyecanla takip ettiğim mücadele. mersin idman yurdu bastırıyor.
18 dakikada 3 gol bulan ve 0-3 öne geçen samsunspor'un tehlikeye attığı maç.
ve gol geldi! idmanyurdumuz 4. golü döşedi!
deli mactir. 4-4 oldu ya la.
4-4 olmuştur.
4-4 olmuştur.
en kral piremiyer lik maçından daha zevkli maç. ninem bile izliyo lan maçı.
(bkz: 4-4 nedir).
samsunspor 90. dakikada 10 kişi kalmıştır.
samsuna oynayanların yana yıkıla küfür ettiği karşılaşmadır.
an itibariyle mersin 5 yaptı. hak ettiler.
5-4 olan maç.
inanılmaz bir maçtır. kaçıranların mutlaka özete bakması önerilir.
işte görmek istediğimiz idmanyurdu ruhu dedirten maç.

not: maç 3-0 iken "koyduk mu" diye tempo tutan samsunspor taraftarına selamlar.
Lawal'in muhtesem oynayip son noktayi da koymasi harikaydi. Helal olsun.
jeneriklik bir golle mersin'in 90artı5te 5-4 öne geçtiği maç olmuştur. ben bu maça oha diyorum başka bir şey demiyorum. yıllar boyunca hatırlanabilcek bir maç olmuştur.

edit: maç bitti. skor mersin iy 5-4 samsunspor
süper lig maçlarından çok daha kaliteli ve seyir zevki yüksek olan bir maçtı. 5-4 bitmesi birde nakıllara premier lig mücadelelerini getirmiştir. cumartesi gününe keyif katan bir maç oldu.
Hep kemçük ağızlının yüzünden aga cünüp etti lan samsunu başka türlü 3-0 dan maçmı verilir la.
gelmeyin amk mersinden geriye. ne yüz bıraktınız ne astar. artık tahammülü kalmadı bu işin.

böyle olacağı belliydi. bir insan 3-0 öndeyken endişe duyar mı? ben duydum. biliyorum ki bu takımı tutan herkes duydu. korkak bi teknik direktör, her biri ayrı havada olan futbolcular, topunuz bırakın bu sektörü.

amk. maç olmuş 3-2, deplasmandasın, 96 doğumlu topçuyu oyuna sokup, 32 yaşındaki tecrübeli adamı oyundan nasıl alırsın sen! o çocuk o psikolojide nasıl oynasın!?

sen 3-0 öndesin, ne bokumu yemeye takımı geriye yaslayıp, karşı takımın gelmesini beklersin. artık mersin de yensin bi zahmet. maçı mersin almadı efenim, biz ellerimizle verdik.

hiçbir samsunspor'lu kusura bakmasın da hüseyin kalpar istifa etmezse, kimse boş hayallere kapılmasın. her zaman içinizde bir kurt olsun.
golleri yüklemiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=s7Dj2EbiRd8

bu arada bu maça alt vermiştim aq.
9 gollük maç olmuş keşke süper ligimizde de böyle bol gollü maçlar izleyebilsek ama bizim ligimiz ingiltere yada almanya ligi maçları gibi olmuyor orada 6-5, 7-5 gibi sonuçlar olağan bizde fener-gs yada fener-bjk maçı 7-5 bitse gelecek 100 yılda bile konuşulur, özetle tebrikler mersin.
ptt liginde böyle bir maç göreceğimi söyleseler inanmazdım.kalitesiz futbol bloklar muloklar hak getire ama heyecan harika mücadele süper lawal ise şu ligte her takımda oynar.fener gs trabzon bursa beşiktaş hariç.
iki takımın da çılgın attığı maç olmuştur.

son 2 sezonda türk futbol tarihinde az görülen 4-5 maç oynandı hepsinde de taraflardan biri güney ekibi. (adanaspor, adana demirspor, mersin idmanyurdu)

dünkü maç da şahane ötesiydi.

özetini seyretmek isteyen varsa buyursun;

http://skornet.net/2013/1...e-samsunspor-tarih-yazdi/