bugün

Rabbim hepinizi korusun arkadaşlar. Çok geçmiş olsun ülkemize.
Çok geçmiş olsun izmir. Yıkılan evlerin olduğu gözüküyor inşallah can kaybı olmadan atlatiriz. Çanakkaleden bile hissettik izmir depremini, baya uzun sürdü ama hafif şiddetteydi. 2020 yılı hiçte iyi gelmedi insanoğluna.
3 ol 4 ol 5 ol 6.6 ne amk çocuğu. kış günü insanları hem canlarından hem de evlerinden edecek. izmir ve çevre illerde hisseden herkese geçmiş olsun.
ataköy de avm deydim ulan dedim sallanıyorum galiba. Sonra müdür geldi izmir de deprem oldu dedi.allah can kaybı vermesin. geçmiş olsun.
Annem istanbul' da çok büyük bir deprem oldu da biz mi sallaniyoruz diye korkmuş. Anne yüreği işte. Mahşer yerine dönmüş izmir. Tüm tanıdıklarımın evinde bir hasar var. Şimdi aklım yıkılan binalarda. Rabbim yardımcıları olsun.
Abi nasıl binalar yıkılır anlamıyorum ya o kadar şiddetli değildi.
çıkış noktası izmirde olsa afyonda da hissedilirdi. ben hiç hissetmedim burda.

inşallah can kaybı yoktur.
geçmiş olsun. umuyoruz can kaybımız yoktur.
Sanırım orta ölçekli bir tsunamiye sebep olmuş depremdir.

Görüntüler korkunç.
çok geçmiş olsun izmir. yıkımlar olduğu söyleniyor. umarım kimseye bir şey olmamıştır. allah esirgesin.
Büyük geçmiş olsun. Umarım can kaybı olmaz. Ailem balıkesirde onları aradığımda dışarı çıkmışlardı. Korku dolu günler geceler yaşamayız inşallah şu kış günlerinde.
istanbul'a kadar hissedilmis deprem. Sağlam sallanmiş izmirlilere çok geçmiş olsun kayıp yoktur inşallah.
izmir Buca'da evde uyurken sarsintiyla uyandım,daha öncekiler gibi kısa sürer diye önemsemedim ancak giderek şiddetlendi.uyuyan yeğenimi uyandırdım.duvarlardan çatır çıtır sesler gelmeye başladı.anneme gidiyoruz dedim.biter bitmez kendimizi dışarı attık.umarim can kaybı yoktur.
Burası da sallandı ama uzun sürmedi
Gelmiş geçmiş olur umarım.
kandilli rasathanesi'nin sitesinde şu an için merkez üssü ege denizi olarak görülen 6,8 büyüklüğündeki (şiddetindeki değil) deprem.

geçmiş olsun hepimize. artçılar olabilir, lütfen tetikte olsun orada yaşayanlar.
istanbul depremini hatırlatan deprem.

eyvah eyvah binalar dümdüz olmuş allah oradakilerin yardımcısı olsun.
izmir'den 600km uzakta oturmamıza rağmen hissettiğimiz depremdir.
Geçmiş olsun Güzel izmir!
inşallah büyük kayıplar olmaz.
Deprem üzerinden siyaset yapanların da Allah belasını versin.
Uyuyordum. Suratima tokat vurulmuş gibi uyandım.
Kitaplıklar devrildi surgulu dolaplar bozulup açılmış. Kardeşim evde sanıyordum koşup bağırdım adını evdeki tek kişi benmisim. Bu sefer tamam dedim duvarlar üstüme inecek.
Yaşamadan korkusu da acısı da bilinmiyormuş.
Umarım bir daha bunlar yaşanmaz.
baş sağlığı diliyorlarmış. allah onların da saraylarını yıksın.
Yıkılan çok bina var. Can kaybı yoktur inşallah.
Amerika Birleşik Devletleri Jeoloji Araştırmaları Kurumu usgs'ye göre, şiddeti 7.0 olan deprem.

https://earthquake.usgs.g...extent=38.56964,-331.2323

maalesef izmir'de ilk belirlemelere göre en az 20 binanın yıkıldığı bilgisi resmi merciler tarafından bildirildi.

izmir'e ve tüm türkiye'ye geçmiş olsun.
Essek yuku ile para verilen mobil hatlar gene kilit. Dunyanin gelire gore en pahali iletisimi ama en ihtiyac oldugu anda ortada yok...
Enkaz altından canlı çıkan insanları gördükçe gözlerim yaşarıyor. Allah yardımcıları olsun. Koca binalar kağıt gibi olmuş.
Ayrıca bornova'da ambulanslar trafik nedeniyle enkazlara ulaşamıyor, yaralıları hastanelere götüremiyor. Emniyet şeritleri kapalı durumda bari bugün yapmayın be.
https://youtu.be/xsGwl_71rKk

ananı avradını kabusa bak.
güncel Önemli Başlıklar