1. 1.
    30 bin liraya yurt dışına çıksan daha iyi dediğim kurstur.
    2 ... vedat minor combo
  2. 2.
    Doktora kasan çomarları sövüşlemek için varlar.
    1 ... vexillarius of theodopolis
  3. 3.
    böyle kurslar tamamen dolandırma amaçlı paranızı alıp kaçarlar ve ortada dım dızlak kalıverirsiniz.
    ... yazar cizer34
  4. 4.
    30 bin liraya almanya'ya taşınırım üstüne almanca hocası tutarım aylık 100 euro 2 senede ezberlerim aq .
    ... atini siken kovboyu siken at
  5. 5.
    Fitil mi sokuyorlarmış ki nasıl garantili.

Bir kurstur.
    1 ... hot male
  6. 6.
    (bkz: keriz silkeleme odaklı geliştirilmiş şeyler)
    Yurt dışı dil okulu fiyatları ne durumda bilmiyorum ama o fiyata muhtemelen yurt dışında dil okuluna gidilir
    ... oyunbozandegil
  7. 7.
    30 bin liraya ingilizce konuşma garantili kurs
    2 ... b0rtecine
  8. 8.
    4500 dolarcık civarıdır.
    ... masklavi
  9. 9.
    Ingilizce kendi calismam ve doğru kaynak ile a2 den yani basit cumleleri kurabilecek duzeyden c2 ye yani top levela bir yılda geldim. bir o elimdeki grammer kitabındaki onemli yerleri bir deftere doldurarak. Tabi kelimeleri de yazarak. Öğrenmeye çalışan arkadaşlarımla pratik yaparak bir yılda geldim bu noktaya. Kimisi vardi arkadaşım o da böyle özel ders aldı, kursa gitti ama olmadi yani . Dil işi istek işi ya. Istersen en iyi kursa git. Nafile.
    (Eksileyen arkadaşlar cahilliğinize veriyorum;) su an dil üstüne bir sitem bile var ama şu sıralar pek sık yazamasam da. su dönem almanca öğreniyorum o kadar benziyor ki kelimeler dil bilgisi çok farklı ama kelime çok benzer ingilizce gerçekten öğrenilmeli.)
    (Edit: sözlük cahil dolu)
    2 -4 ... ayeshhaaa
  10. 10.
    O paranın 10 bin lirasını göçmen kaçakçılarına verir geri kalanıyla da avrupa'nın kenar mahallelerinde daire tutarak orada yaşamaya başlarım. Göçmen büroya yakalanılmadığı sürece hayat çok güzel olur(Bence).
    ... empiree