bugün

An itibarıyla 6,47 TL olan kurdur. Günü +6,5 TL üstünde kapatacağını düşünüyorum.
bale bugün yükselme lan.
kuru unutun, kutladığımız zaferin çoşkusunu yaşayın.
ekönöminin coşması için başkanlık şart deyen

yavru kurttan açıklama bekleniyor.
dolar 6,63 e sert düşüş yaptı.

-a haber-
7 ye çakılmasına çok az kaldı alüminyum.
7 ye çıkmayacak kurdur. görürsünüz.
An itibarıyla 6,7960 olan kurdur. Euro da 7,9612. yüce rabbim verdikçe veriyor.
çokta umrumda olmayan kurdur. bu milletin derdi, tasası, gündemi bitmez. yormayın güzel kafanızı bunlarla bırakın düşünmesi gerekenler düşünsün. zaten bu yüzden demokrasi var.dı. sizin yerinize bu konuları düşünmesini istediğiniz herifleri başa getirirsiniz. bu millet albayrağı seçti işte. o düşünsün.

iyi de para alıyor ha.
Yine coşmuş kurdur. Hayır yılbaşından önce 7 tl yi bulursa, ki bulacak gibi gözüküyor, yılbaşından sonra acaba kaç tl olacak? 2019'da 7 tl diyorlardı da onun için şey ettim.
Ben altı buçuğu görürüz demiştim bayramda.

Emperyalizmle savaşan atalarımızın kemikleri sızlıyor. Mutlu muyuz?
Merkez Bankası beklentileri yükseltilmiş artmamasi adına önünde engel yok. Keşke önüne engel koyabilseler.
zaferimizi andığımız gün, gerçek Zaferin günümüzde ekonomik güce dayandığını acı şekilde hatırlatan kurdur. millete dolar satmasını söyleyip kendisi ve yandaşları bir dolar bile bozdurmayan kişilerin yediği haltların sonucudur.
Şirketler 6.5-7 tl ye göre zam planlarını yaptılar. Eylül ayında zam görmeyen toplu iğne bile kalmayacak.
Dolar 7 tl üzerine çıkıp istikrarsız yükseliş devam ederse yılsonu beklenmeden yeni zam planları yapılır.
Tabi alım gücü büyümüyor, sistemdeki en büyük tehlike tüketimin durması. O zaman zincirleme çöküş başlayabilir.

Peki tüketiciye önerimiz gelsin;

Efendim harcamaya devam edin ama biraz kısacaksınız.
Her ay 20 öğün dışarda yiyorsanız 15 e düşürün. ideal olarak zorunlu gider dışında tüm harcamaları yüzde 20-25 oranında düşürün.
Olumlu düşünün, etrafa olumlu enerji yayın.