bugün

Nedense başlığını bu saate kadar açılmaması beni şaşırtmıştır. Zafer bayramımız türk milettine hayırlı ugur olsun yüce önder Atatürk'ü saygıyla anıyoruz.
bu sene kutlanmayacakmış. suan meydanlarda halay çeken halkımız travma geçirdiği icin kutlama yapacak havada değillermiş. yine bizi şaşırtmayıp kısa sürede fabrika ayarlarına döndüler.
benim kutlayacağim bayramdır.
Hadi kılıçdaroğlu! Nasıl bir kıvırma yapacaksın bakalım zafer bayramının kutlanmaması hakkında,? O zamana kadar allah bilir belki de akp'nin demokrasi mitinglerinde(!) dombra müziği eşliğinde oynarsın belki de!
Ya bunlar halis muhlis saf katıksız o.ç başka da bi şey demiyorum.
unutturmaya çalıştıkları ne varsa unutmayın!
onların kutlamalarına ihtiyacımız yok elimizde meydanlarda olacağız isteyen gelir katılır isteyen gelmez evinde oturur.
Primcilerde görülen resmi değer ihlali.
Bugün Türk Ordusunun; memleketi işgal edip namus bildiğimiz istiklalimize, vatanımıza, bayrağımıza, kitabımıza, camilerimize, kabirlerimize ve bi'l-cümle mukaddesatımıza kasteden zulüm ve küfür ordusunu mağlup ettiği gündür. Kutlu olsun... Her ne kadar o zulüm ve küfür ordusunun, bir gün geri dönmenin ve başaramadığı işi başarmanın hayaliyle bu topraklara attığı nifak tohumları üç beş hain yetiştirmiş ise de endişe etmeyiniz:

Kılıç Arslan öldü sanma, yaşıyor bizde!
Attila'nin ateşi var içimizde!
Kanije'nin gazileri daha dipdiri!
Sınırdadır Plevne'nin kırk bir askeri!
Edirne'de Şükrü Paşa bekliyor nöbet!
Dumlupınar denen şeyi bilirsin elbet!
Şehitlerden elli milyon bekçisi olan
Aşılmaz bir kayadır bu ebedi Vatan!
Unutturmaya çalıştıkları Zafer Bayramı'mızdır.

Valilikten açıklama: Ağustos ayı boyunca OHAL kapsamında etkinlik yapmak yasaklandı ve bu 30 Ağustos Zafer bayramını da kapsıyor. Onca şehit varken köprü açılışını güle oynaya yaptınız. Uydurma olan darbe girişimini yine OHAL kapsamında bir hafta kutladınız.

http://www.sozcu.com.tr/2...festival-serbest-1958007/
güncel Önemli Başlıklar