bugün

30.09.2012 tarihinde Jw marriot otelin diamond salonunda gerceklestirmeyi dusundugum zirvedir. Katilacak burjuva arkadaslarin hesap bildirim cetvellerini tarafima mail yoluyla bildirmelerinin ardindan isimleri listeye yazilacaktir. Zirveyi ay sonu yapmamin sebebi, maasli calisan ve ayin basinda maas alan proleteryayi zirveden uzak tutmaktir.
a aa yazarın tarafıma bilgi vermesi durumunda fiyatlarda bir oynama yapabileceğimi bildirmekten zevk duyduğum zirve.

evladım neden demiyorsunuz senin otel de yapacağız zirveyi diye?
ankara'da olsam hesap bildirim cetvelimi mail yoluyla iletir, yırtık pırtık elbiselerle elimde köpek öldüren şarabıyla giderdim dediğim zirvedir.

fidye.avi olabilir diyeyim. aman dikkat.
konuşma sırasında "nabıon la bebe" diyorsa zengin olmuş kaç yazar, yazarlarının buluştuğu zirve olacaktır.

(bkz: hadi la zirveye gidek bebeler)
(bkz: fakir bebeler giremez la)
Tercih eden yazarlar icin salonda golf bolumu bile ayarlatabilecegim zirvedir. Golf salonu, eskort ucreti ekstradir. Bunlari isteyen arkadaslar ozel mesajlarinda belirtirlerse sevinirim.
katılmayacağım zirvedir ama benden size kıyak yiyip içip gezin faturayı da holdingime gönderin.

(bkz: bütün mesarifler benden)
fazlasıyla avam bulduğum için katılmayacağım zirvedir.

zannımca zengin yazarlar değil de sonradan görme yazarlar rağbet gösterecektir bu enteresan zirveye.
Katılanların hesabına 10 bin, katılmayanların hesabına 100 bin dolar yatıracağım zirvedir.
Böylece sözlükte ekonomik dengeyi sağlamayı planlıyorum.
fakirsen katılamayacağın zirve.
sen zengin angara bebesisin de biz nerenin bebesiyiz la? üzdün la.
Katilmak isteyen yazarlari volkan demirel araciligiyla evden aldirabilecegim zirvedir.
ankara'da yaşamama rağmen marriot(!) isimli bir otelin varlığından habersiz olduğum zirvedir. kastedilen (bkz: jw marriott) ise diamond salonunun yersiz olacağı kanaatindeyim nitekim jw lounge manzarasıyla daha uygundur. görgüden uzak bir zirve olacağı için sınıf ayrımı yapmaksızın düzenlenecek bir zirvede trilye'nin başını çekebilirim.
her ne kadar zengin bir kodaman olmasam da doğum günü bebesi kontenjanıyla katılabileceğim zirve. yani ben, öyle umuyorum. pastamı da hediyemi de kendim alırım masraf olmam.

yok la ne katılacam sizin zirvenize. *
katılımcılarına purolarını yakmak amaçlı kullanmaları açısından maaş bordromu göndermeyi teklif edeceğim zirvedir. yetmez derlerse iki aylık da gönderebilirim.
helikopterimle geleceğim zirve olacaktır.
30 eylül de akrabamın düğünü olduğundan yerime elçimin geleceği zirve. bir de haber edin dostlar uçak indirecek yer var mıdır?
özel yatım var.etkinliğe katılmak istiyorum.ankara ya nasıl gelebilirim?
sikmekle tehdit etseler gelmeyeceğim zirvedir.

işi düştükçe arayan menfatçiden hallice kardeşimin telefonuyla irkildim.
-abi bişey isticem senden?
+he aminiko söyle!
-benim bir arkadaşım evleniyor bu hafta sonu, ben şimdi sekiz saat yol gelemem. sen düğüne bir çeyrek altın götürsen olmaz mı? parasını yollıcam ama.
+bir de yollamayaydın! nerde düğün?
-otelin birinde, dur bakiim ismine. civi moriyot mu mariyot mu öyle bişi...
+vay amısını zengin mi lan bunlar?
-niye lan çok mu lüks?
+önünden geçerken korkuyorum oğlum, para isteyecekler diye...

neyse amk, bu ibne parayı yolladı, aldım altını gittim. altımda babamın 96 model şahini, yanımda kız arkadaşım otelin oradayız. otelin önüne doğru bir kuyruğa girdik ki, benim araba utancından yerin dibini zorluyor. kuyrukda neler yok ki x6, q7, y8. y8 dediğim arabayı ben uydurdum, çünkü öyle bir araba daha önce görmedim. neyse arabayı otelin dışında! uygun bir yere parkettim. kız arkadaşım git ver altını ben gelmem dedi. iyi dedim, derin bir nefes ile elimde çeyrek altın kutusu düğünün olduğu salona doğru gidiyorum.

arkadaş yok böyle bir şey! başbakan olsa torununu böyle evlendirir. bundan daha iyisi yok dersin! düğün için gönderilen çelenklerin herbirisi benim çeyrek altından 5 tane alır. bir altına bakıyorum, bir ortama bakıyorum. sikerim lan dedim. kardeşimin başka bir arkadaşını arayıp salonun dışına çağırdım. al dedim, bunu kardeşim yolladı, verirsin. arkama bakmadan kaçtım.

velasıl kelam, aynı heyecan, aynı lüks ben de çarpıntı yapar. iyi eğlenceler.
katılamayacak olan yazarları sikmekle değil de, önümüzdeki dönemde arması beklenen hisse senetleri listesini öğrenememekle tehdit ettiğimiz, makro ekonomiyi de konuşacağımız zirvedir.
biliyorsunuz arkadaşlar, partimizin kongresi var. partimizin 10 yıllık çalışmalarını anlatan , manifesto niteliğinde bir konuşma yapacağım. çok uzun zamandır hazırlanıyor arkadaşlarım. talimatı önceden vermiştim. keşke daha önce söyleseydiniz, benim oğlanın gemiciğiyle gelirdim.

size iyi eğlenceler.
helikopterimle katılacağım zirvedir efendim. umarım otelin üstünde helikopter pisti vardır. eğer yoksa dandik oteldir. öyle otellere gidemem ben. mizacım böyle.
"30 09 12 kim daha zengin sidik yarıştırması" olacaktır.
bilinçli değilse de bilinçsizce...
gönlümün zengin olması yeterli olmadığından katılamadığım zirve. hayırlısı tabi.
gemi park alanı varsa katılabileceğim zirve. zirve demişken marsta mı yapsak lan?
iddaa kuponumla katılacağım zirvedir amık.