1. 1.
    30.09.2012 tarihinde Jw marriot otelin diamond salonunda gerceklestirmeyi dusundugum zirvedir. Katilacak burjuva arkadaslarin hesap bildirim cetvellerini tarafima mail yoluyla bildirmelerinin ardindan isimleri listeye yazilacaktir. Zirveyi ay sonu yapmamin sebebi, maasli calisan ve ayin basinda maas alan proleteryayi zirveden uzak tutmaktir.
    9 -6 ... metrodacocukemziren
  2. 2.
    a aa yazarın tarafıma bilgi vermesi durumunda fiyatlarda bir oynama yapabileceğimi bildirmekten zevk duyduğum zirve.

evladım neden demiyorsunuz senin otel de yapacağız zirveyi diye?
    6 -4 ... koministimam
  3. 3.
    ankara'da olsam hesap bildirim cetvelimi mail yoluyla iletir, yırtık pırtık elbiselerle elimde köpek öldüren şarabıyla giderdim dediğim zirvedir.

fidye.avi olabilir diyeyim. aman dikkat.
    3 ... baddin nabiyon baddin
  4. 4.
    konuşma sırasında "nabıon la bebe" diyorsa zengin olmuş kaç yazar, yazarlarının buluştuğu zirve olacaktır.

(bkz: hadi la zirveye gidek bebeler)
    2 ... silgi yiyen cocuk
  5. 5.
    (bkz: fakir bebeler giremez la)
    2 ... aglaya ivanovna
  6. 6.
    Tercih eden yazarlar icin salonda golf bolumu bile ayarlatabilecegim zirvedir. Golf salonu, eskort ucreti ekstradir. Bunlari isteyen arkadaslar ozel mesajlarinda belirtirlerse sevinirim.
    -2 ... metrodacocukemziren
  7. 7.
    katılmayacağım zirvedir ama benden size kıyak yiyip içip gezin faturayı da holdingime gönderin.

(bkz: bütün mesarifler benden)
    2 ... rigortismortis
  8. 8.
    fazlasıyla avam bulduğum için katılmayacağım zirvedir.

zannımca zengin yazarlar değil de sonradan görme yazarlar rağbet gösterecektir bu enteresan zirveye.
    4 ... vuzii
  9. 9.
    Katılanların hesabına 10 bin, katılmayanların hesabına 100 bin dolar yatıracağım zirvedir.
    Böylece sözlükte ekonomik dengeyi sağlamayı planlıyorum.
    3 ... cinekop
  10. 10.
    fakirsen katılamayacağın zirve.
    sen zengin angara bebesisin de biz nerenin bebesiyiz la? üzdün la.
    2 ... yine sacmaladim ya neyse