bugün

Vitrindeki ciltlerin altlarinda gercekten ne var merak ediyorum.
allah'ın cezası islamcıların kadınlara/kızlara bakış açısını ortaya koyan açıklama. suçum neydi de bu coğrafyada dünyaya geldim.
kız çocukları 7-8 yaşında tesettüre girmeli demiş. meali şu;

" biz erkekler potansiyel sapığız, 3 yaşında çocuğa bile yan gözle bakabiliriz, çocuk örtünürse kem gözden korunabilir."

bu cümleler kötü bir bilinçaltının, kadını ( çocuk da olsa) cinsel objesi gibi görmenin tezahürü. çözüm örtünmek de değil ki zihniyetin tamamen değişmesi lazım.

bu tiplerin kafa çok değişik işliyor. anlatsanda anlamıyorlar. bir de anlamadıkları yetmiyormuş gibi bir sürü saf, cahil müslümanı da zehirliyorlar.
görsel

bunu tam türkçeye çevirirsek ; yaptığı ahlaksızlığı, suçu örtbas etmeye çalışmak, 'ben asla yapmam' diyip o suçu, ahlaksızlığı yapmak.
Bu alenen " 3 yaşındaki kız yanıma gelirse yeğenim de olsa kötü şeyler olabilir" demektir. Resmen orospu çocukluğudur. Bu adam hakkında hukuki işlem yapılması gerekir. islam'da kuran'da nerde lan bunlar amk sahte hocaları sizi? Yazık yazık.
Hadisçilere hoca derseniz böyle sapıklara razı olmalısınız. Kur'an zulmü yasaklar. Çükünü idare edemeyenden hoca olmaz hanımlar beyler, anlayın artık şunu. Bu sapıkları dinlemekle onlara prim verdiğinizi anlayamıyor musunuz, yoksa siz harbiden koyun musunuz?
bu söylemden şu çıkıyor; 3 yaşındaki kızdan tahrik olabilme potansiyeli olan sapık değildir! çünkü bu söylemde tahrik olmanın normalliği vurgulanıyor aslında. 3 yaşındaki çocuk erkek olduğunda sıkıntı yok, çünkü ondan tahrik olmaz o amca. sahi 3 yaşındaki erkek çocuğun halası da tahrik olur mu acaba! sanırım çocukları komple kapatmalıyız.
orospu çocukları.

çocuklar yetmedi bebeklere dadandılar.

bu dinci piçleri iğne ile uyutacaksın...
görsel
"şecaat arzederken merdi kıpti sirkatin söyler."

“Kıbtî Beyi/Erkek Çingene de yiğitliğini anlatırken hırsızlığını söyler/örnek verir”

Koca Ragıp Paşa--18.yüzyıl osmanlı sadrazamlarından
Durum öyle bir hale geldi ki,cocuklari taciz etmeyin,kendi cocugunuzdan,cocuktan tahrik olmayın,hayvanlara tecavüz etmeyin gibi maymuna söylesek "heralde abi" diyecegi konulari adamlarla tartisiyoruz ve bunun yanlis oldugunu empoze etmeye calısıyoruz. Siz gercekten kafayi yemis orospu cocuklarısınız.
Hadis müslümanlığı Sonucu üretilmiş Saçma söylemdir.
Kendi içinizde yaşadığınız o iğrenç düşüncelerinizi böyle insanlara empoze edebileceğinizi mi,?sanıyorsunuz..

Hadi be Sizin dinden imandan anladığınız filan yok .
" iki insan kendi iradesiyle nikahsız çiftleşebilir" zihniyetini kurutmak; bir erkeğin hayatında 40 karı ile yatmasını engellemek; kızların kocalarına bakire olarak gitmesini sağlamak için yetersiz ve hastalıklı bir açıklamadır.

Yukarıda, sözlüğe birbirlerinin bacılarının, gelecekteki karılarının, doğacak çocuklarının teyzelerinin, halalarının çıplak ve yarı çıplak fotolarını atan; bu karılarla nasıl yiyiştiklerini açıkça anlatanlara da hiçbir fayda vermeyecek boş açıklamadır.

Nuretdin hoca! Yeğeni, amcayı karıştırma. Samimi isen biz bu kerhane hayatından nasıl kurtulabilir, onu söyle?
Erkekleri baştan çıkarmak için, cezbetmek için, tacize tecavüze uğramak için sadece bir vajinanın olması yeterlidir. Yaşının bir önemi yoktur ya da insan olmanın. Eğer vajinan varsa erkekler için sen artık bir cinsel objesindir. Türkiye'de bu başlıkları görmek çok can yakıcı.
erkekler için deme amk yobaz o.. cocugu seni. 'benim için' de. genelleme yapma o yazıyı yazan ellerini teker teker gtüne sokmak isterdim biliyormusun. tü kaka. embesil, parazit seni.
Ya gelmemeli arkadaşlar. Şimdi bu başlığı açana çomar koyun diye sövüp iki saat önce açılan sözde babanın yaptığı rezaletle ilgili entryde de babaya sövüyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu tarz şeyler önlem. Milyonda bir bile olsa böyle bi ihtimal varsa önlem alınmalı bu riske atılacak kadar basit bi durum değil. Babayla ilgili açılan entryden bahsediyorum.
Hortlatmayın kardeşim böyle başlıkları.
Trollük değil yaptığınız!
arap bile artık korkmadan kadına arabaya şoförlük yaptırmaya başlarken biz 3 yaşındakini türbana sokma çabasındayız.
Küçücük bir kız çocuğundan nasıl olur da bir erkek haz duyar diyoruz ama oluyor işte sürekli görüyoruz böyle vakaları. Ve çocuklarımızın çevresindeki her insanın nasıl bir niyette olduğunu bilemeyiz. Bu yüzden çocuğa kendi cinsel alanlarının ona özgü olduğunu anlatmamız ve kimi zaman ona göre giydirmemiz gerekiyor ki olası bir istismar durumunda çocuk kötü bir şeylerin olduğunu hissedebilsin.
3 yaşında bir çocuğun o halde amcasının yanına gelmesi kimin aklına geldiyse, bu soruyu kim sorduysa, kim cevapladıysa ırzını sülalesini zikeyim.

ayrıca, yaşken eğilen ağaçlar da ananızın amına girsin.

edit: 3 yaşında bir çocuğu cinsel obje olarak algılatıyorsa, dininiz de yerin dibine batsın. hangi allaha inanıyosunuz lan siz!
allah belanızı versin tez zamanda inşallah.
3 yaşındaki çocuğa hem çarşaf giydirip hem de cinsel obje olarak görüp tecavüz ederler bu mahluklar.

aman bunlardan ve fikirlerinden uzak durun ve çocuklarınızı uzak tutun.
Bi tane kedim var 2 yaşında, onu bile sizlerin arasına çıkarmaktan korkuyorum ki Allah evladı olanlara çare versin...! Öyle iğrençsiniz ki sizin bu düşündüğünüz sapıklıkları okuduğum bir gün intihar edeceğim. Bu kadar iğrenç bir yerde yaşamaktan da tiksiniyorum!
Böyle düsünen bir mahlukat birak amcaligi direk insanliktan istifa etsin. Hatta mümkünse; cinsel organindan kendisini ampul duyuna monte edip, "saltere biri bassin da su dünyadan ben gibi bir pislik temizlensin" diye beklemeye baslasin.

Benim böyle bir aciklamadan cikarttigim anlam bu.
görsel