1. 1.
  duyduğumda şoka uğradığım tecavuz edenin ilerdeki halini düşünemediğim bir olaydır.
  1 ... tornado
 2. 2.
  televizyonlarda internette milyon tane cinsel tahrik unsurunun olması ı ama dogru duzgun bir cinsellik dersinin hala verilmeyi basarılamaması,en ögretici ve kolay ulasılan bilginin dunyaya kondom sarkısının olması vesaire, vesaire...
  (bkz: aksam aksam sinirim bozuldu be sozluk)
  7 ... beast
 3. 3.
  okuduğumda midemin bulanmasına sebep olan haber . allah , insanlara evlatlarına doğru , düzgün ve ahlaklı yetiştirmek için akıl , fikir versin .
  http://www.internethaber....news_detail.php?id=141899
  4 -1 ... sevdalinka
 4. 4.
  (bkz: cehalet)

  cem yılmaz'dan geliyor bir de;

  (bkz: eğitim şart)
  1 -3 ... zedx
 5. 5.
  78 yaşındaki Hüseyin Üzmez aygıının 14 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ederken
  14 yaşındaki bir erkek çocuğun kaç yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edebilir sorusuna ters orantı yoluyla cevap veren çocuktur.
  Cevap : 3 Bunun eğitimle filan ilgisi yok kardeşim. 78'lik cazgır'da biliyordu tecavüzün ne olduğunu 14'lük küçük sapık da.Geçiniz demagojiyi , ajitasyonu. Tecavüzü yaşla değerlendirmek saflıktır.
  6 -4 ... nekrofili
 6. 6.
  nasıl beyinleri yetiştirdiğimizin, elimizdekileri nasıl eğitemediğimizin herkesin yüreğini acıtan kanıtıdır. çocukların da artık çocuk olamadıklarının kanıtıdır. kendini yeni tanımaya başlamış bir çocuğun hiç sağlıklı olmadan gerçekleştirdiği eylemdir. insanlarımızın alt yapısını oluşturmadan televizyonlarda, gazetelerde sanki ülkemizde gayet normal karşılanıyormuş, herkes rahatça bu konuları konuşabiliyormuş, içine sindirebilmiş gibi bir çok cinsel içerikli yayınların yapılmasının doğurduğu utanılası sonuçtur. ne olursa olsun aramızda artık üç yaşında bir kadın vardır ve ne o küçük, masum, temiz kız çocuğunun psikolojisini düzeltebileceğiz ne de o 14 yaşındaki zavallı çocuğun hayatı bir daha düzeltilebilecek..
  6 -1 ... ece nin e si
 7. 7.
  (bkz: tecavuz haberlerinin yayinlanmasi)
  1 ... pencere caminin bugusu
 8. 8.
  (bkz: şiddetle dünyadan gitmek istemek)
  1 -1 ... parantez
 9. 9.
  yaşanan olayın asıl zanlığının da çocuk olarak nitelendirilebilecek yaşta olması nedeniyle çirkinliği ve çözülmezliği büyüyen, suçun sadece tecavüzcüye yıkılarak ortadan kaldırılamayacağı kadar iğrenç bir olay. bu eylemi gerçekleştirdiği ileri sürülen, 14 yaşındaki insan, kanun ve bilim önünde kendi kararlarını sağlıklı bir şekilde alamayacak kadar az gelişmiş bir beyne sahiptir. 14 yaşında böyle bir eylemde bulunmuş olması, iyiyle kötüyü ayırt edemeyen bir bünyenin, yaşadığı çevrenin etkisinde kaldığının göstergesidir.
  konu ile ilgili bir suçlu aranacak ise, son zamanlarda iyice çirkinleşen toplumun cinselliğe bakış açısıdır ve bu konudaki eğitimsizliktir. kısacası 14 yaşındaki zanlıyı lanetlemek olayın vahametini hafifletmemektedir.
  ... cettox
 10. 10.
  sonra da Srpski film çok iğrenç oluyor aman izlemeyin izlettirmeyin niye lan bu ülkede daha kötüsü oluyor daha vahşisi daha mide bulandırıcısı daha hadi canım o kadar da olamaz artık dedirteni.

  üstelik film de değil hepsi gerçek!
  1 -1 ... mirgun