1. 1.
  Tam başlık: 3. geleneksel uzatmaya gerek yok kısaca istanbul zirvesi

  efendiler! duyduk duymadık demeyin. geçtiğimiz iki sene boyunca, efsaneleri dilden dile yayılmış, gelmeyeni pişman, geleni kezman eylemiş, ultra süper zirvemizin üçüncü ayağı, 2010 yılı ocak ayının, son haftasonunda gerçekleşecektir.

  mekan konusunda seçenek bolluğu yaşandığından ihale açılmıştır. kriter olarak ferahlık, fiyat ve ulaşım kolaylığı (önem sırasıyla yazılmıştır.) birinci planda tutulmaktadır.

  zirve programımız, her zaman olduğu gibi yine sabahlama ile son bulacağından, şehir dışından gelecek ve "olum kalacak yerimiz yok. lan! ne halt edecez?!" diyen arkadaşlar, gönüllerini ferah tutabilirler.

  Zirvebox bölümümüzde yayımlanmakta olan bu güzel zirvenin, üç ay içerisinde mükemmeliyete olabildiğince erişmesi için çalışmalarımız sürecektir.
  4 -1 ... cok kastim 29 karakter rumuza
 2. 2.
  paintball ,karting, atv bollugu düşünülürse kaynaşıp yakınlaşmak daha güzel olur diye düşündügüm durumdur. bu duruma istinaden katılmak isteyebilecegim bir zirve olabilir.
  3 ... elbette olsun
 3. 3.
  istanbul da yaşayanların katılabileceği zirvedir.
  3 ... hayatin anlamini arayan adam
 4. 4.
  şehir dışından gelenlerinde olmasını beklediğim zirve. ayrıca belki mekan konusunda güzel bi yerler ve süprüzler ayarlarabilirim. *
  3 -1 ... hedesini ariyan hodo
 5. 5.
  izin günümde olsa keşke diye düşündüren zirvedir. *
  2 ... meydanbenim
 6. 6.
  geleneksel hale bu isimle gelmesinden hoşnut olmadığım zirvedir. efendim 2.sine getirdiğim cins-i latif arkadaşa alkolle beraber gecenin ilerleyen saatlerinde salça olan insanlar olduğundan yanlız gelinmesi tavsiye olunur.swinger partiye çevirmeyelim zirvesidir.pek güzel pek şahanedir.
  2 ... zigana34
 7. 7.
  Gelin, getirin zirvesidir.
  1 ... cok kastim 29 karakter rumuza
 8. 8.
  (bkz: altıncı nesil yazarlar zirvelere katılamaz)

  edit: eheheh ciddiye alan çıktı. Yok bu sadece bir zirveye katılmak isteyen bir arkadaşa bir düşük nesillinin verdiği cevaptır. Bizde nesilcilik yoktur *
  3 -2 ... kemalistbatu
 9. 9.
  rapsodik, klipper ve omert ile iskender yenilebilecek zirvedir. *
  tophane'ye geçilip sabahlanır bile duruma göre, o derece. belki bir bardak demli cay ile gülümseriz doğan güne, kışın orta yerinde. kimbilir...
  4 -1 ... poisonx
 10. 10.
  Zirve mekanı konusunda, aksilikler peşimizi bırakmamasına rağmen, en kısa zamanda yerin ayarlanıp duyurulacağı zirvedir.

  takdir edersiniz ki taksim'de, en az 40-50 kişilik bir grubu, cumartesi gecesi ağırlayabilecek, ferah ve sigara içilebilen bir mekan bulmak, biraz sorun olabiliyor.

  her şeye rağmen sabit ritüellerimizden sapılmayacak, illa ki sabahlanılacak, illa ki tophane'den karaköy'e yürünecektir.
  2 ... cok kastim 29 karakter rumuza