bugün

bilindiği üzere galatasaray kulübüne ait taşınmazların satışı ve kiralanması hakkı sadece genel kurula aittir.

beşiktaş kulübü'nün lobisi, akp hükümetinin galatasaray üzerindeki baskısına galatasaray kulübü yönetimi olumsuz tepki vermesine karşın son sözü genel kurul söyleyecektir.

ve bir kez daha ret cevabı gelecektir!

diren galatasaray!

--spoiler--
Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu, 3 Temmuz Salı günü saat 13.30'da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda Olağanüstü bir toplantı gerçekleştirecek. Divan Başkanı irfan Aktar'ın toplantı duyurusu:

Divan Kurulumuz, 3 Temmuz 2012 Salı günü, saat 13.30’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda olağanüstü toplanacaktır.

Gündem maddesinin önemine binaen, üyelerimizin katılımını rica eder, saygılar sunarım.

irfan Aktar
Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanı

Gündem: Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı’nın Dolmabahçe’de yapılacak stat inşaatı esnasında maçlarını, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynama talebinin görüşülmesi.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/13815.php
--spoiler--
başında irfan aktar olan bir divan kurulu toplantısından riva'nin bile beşiktaş'a hediye edilme kararı çıkabilir, böyle bir olağanüstü toplantıdır.
irfan aktar olacak liseli dinazor "taraftar karışamaz" dedikten sonra büyük tepki çekmişti. kendisi locada purosunu tüttürürken taraftar yağmur altında takıma destek veriyordu. böyle nefret kazanan söylemler içinde olan bir insan galatasaray divan kurulunun başında, burası zaten offside.
bir beyin amcıklaması yaşanmasa da skandal bir karar çıkmasa bare. zira başkanı ve asbaşkanları hayır dedikten sonra divan kurulunda evet kararı çıkarsa başlı başına skandal olur.
zira bu sene büyük umutları olan benim gibi kombine almış taraftarda ise büyük hayal kırıklığı ortaya çıkar.

umuyorum ki divan kurulu 3 temmuzda, dilencilere ve siyasi otoriteye gerekli cevabı verecektir.
3000 bin oyla bjk'nin stad konusunda veto yiyeceği toplantıdır. 3 temmuz sanırım bu yüzden seçildi. çift darbe yesinler diye.
iptal edilmiş toplantıdır.
yanlış yorum yapmıyorsam kulüp içinde yönetim ve divan kurulu üyeleri arasında kulübü skandal bir karar vermek durumunda bırakacak olan bir anlaşmazlık var. bu yüzden de toplantı iptal edildi. ben böyle anladım.

--spoiler--
Olağanüstü Divan Toplantısı iptal Edildi

Divan Kurulu Başkanlığı’ndan bildirilmiştir;

Kulüp yönetiminin stat konusu ile ilgili olarak önemli ve hassas denge isteyen çalışmaları devam etmektedir.

28 Haziran 2012 tarihli Galatasaray Spor Kulübü açıklaması durumu açıkça ifade etmektedir.

Bu sebeple son saatlerdeki gelişmeler ışığında yönetim çalışmalarını daha da zorlaştıracağını düşünerek, 3 Temmuz 2012 tarihli acil ve Olağanüstü Divan Toplantısı kulübün menfaatleri düşünülerek iptal edilmiştir.

Olağan Divan Toplantımız, 11 Temmuz 2012 tarihinde üyelere bildirilen yer ve saatte, tespit edilmiş olan gündemle toplanacaktır.

Saygılarımızla

irfan Aktar
Galatasaray Spor Kulübü
Kulüp Divanı Başkanı
--spoiler--
ünal başganın karşısında çekirdeğimi çıtlatarak takılacağım muazzam toplantı. ayrıca önüme koyulan suyu içmeyerek ne kadar cool olduğumu da tüm spor camiası görecek.