bugün

fuat arman dayımızın kanaltürk'te yaptıgı iddialı açıklamalardan sonra ortaya çıkan durum.

referandumda evet mi hayır mı diye aylardır bibirimizi yiyoruz, 2 saat sonra kıyamet kopacakmış! herkes birbirine hakkını helal etsinde, bari bilgi! bir boka yarasın.
(bkz: ölmek için çok gencim)
kıyamet alametlerinde güneşin batıdan doğması, sur un üflenmesi gibi durumlar daha yaşanmadığı için inanılmayacak durumudur. ayrıca kıyamet alametlerinde kıyamet kopmadan önce bir rüzgar çıkıp bütün iman edenlerin ölmesine neden olacak ve kıyamet iman etmeyenler üzerine kopacakmış.. o arkadaş yanlışlıkla bu gece saat 24 ve sonrasında da görülecek göktaşı yani yıldız kaymalarını sanmış olabilir.
(bkz: durun lan ben daha hiç sevişmedim)
burda deli rüzgar çıktı. sokaktaki veletler artık bağırmıyo. olabilitesi var olan durum.
son 180 dakika kaldı o zaman .
bakire kızlar için, köprüden önce son çıkış uyarısı gibidir.

kızlar, sevişmeden ölmeyin!
--spoiler--
herkes hazırsa en iyimiz tövbeye başlasın
--spoiler--
1 saat sonra;
2 saat sonra kıyamet kopacakmış başlığının öncesi girilen başlık.

2 saat sonra;
1 saat sonra kıyamet kopacakmış

3 saat sonra;
koptuk galiba...
çoban yıldızı şarkısını dinlettiren durumdur.
bi koşu et alıp gelsem, dolapta zaten rakı var. mangalı yaktım filan derken hepsi 1 saat sürse. ee kalan 1.5 saatte bi 35'liği götürürüm zaten. o zaman geriye yarım saat filan mı kalıyo du bakayım , ha tamam ya kopsun kopsun.
kpss daha yeni açıklanmıştı olacak iş mi bu? denilesi olaydır
yüksek binalardan ve denizden uzak durulmalıdır.
haydi bakalım bekliyoruz.
son 170 dakika kaldı o zaman.
(bkz: geri sayım devam ediyor)
HASRETLE BEKLiYORUZ.
yeni yıla sayım yapılır gibi kıyametin kopması içinde geri sayım devam etmektedir. kopmazsa sözlükte açılacak başlıkları merak etmekteyim.
(bkz: hani nerde)
kimsenin bilmediği hadisedir.
(bkz: bari yatsıyı kılalım)
(bkz: merakla bekliyoruz)
(bkz: ak partili arkadaşlara açık çağrı)
güneş bu gün doğudan doğdu. telaşa mahal yok gençler. kalabalık yapmayın. dağılın hemen.
son 165 dakika kaldı o zaman.
bütün tiryaki arkadaşların, stoklarını kontrol etmesini gerektiren durumdur. ya da son sigarayı, görebileceğiniz ve ulaşabileceğiniz farklı bir noktaya yerleştirin.