bugün

spormax'tan canlı olarak yayınlanacak maç.
bir galatasaraylı olarak efes pilsen'i tutacağım hatta maça gidip efes tarafından oturacağım maçtır. ancak şimdi öğrendim ki efes tarafından biletler 20 liraymış. fenerbahçe'nin bir bölümünde bilet 10 liraymış. fakirlikten fener kısmında izleyip efes pilsen'i tutacağım maçtır.
beşiktaşlı olmama rağmen izleyeceğim maçtır.zevkli bir maç olacak gibime geliyor.
http://tr.justin.tv/www__tr _net# bu ilk seçenek
http://tr.justin.tv/bedavatv1#/w/720930928 bu da diğer seçenek.
herkese iyi seyirler.
ilk yarısı 37-41 ile efesin üstün kapattığı maç.
ilk yarısı efes pilsen'in 41-37 üstünlüğüyle geçen karşılaşma.

efes pilsen pota altına top indirerek oynarsa maçı rahatlıkla kazanır. oğuz savaş 3 faul aldı. kaya, mirsad ve lavrinovic efes pilsen uzunlarına karşı savunmada etkili olacak düzeyde değiller.
inanılmaz asistlerin havada uçuştuğu karşılaşma. kaçıran çok çey kaçırıyor.
efes pilsenin ülkersporu oynatarak yeneceği maç.
fenerbahçe ülker'in savunma yapma olayının amına koduğu ve 54-49 öne geçtiği karşılaşma. efes çok zorlanıyor sayı bulmakta şu dakikalarda.
iki müessese takımının karşlaşması.iyi olan kazansın.
65-50 fenerbahçe ülker in önde götürdüğü maç.
fenerbahçe'nin kopardığı maçtır. fark 17 sayı son 5 dakika bilmem kaç saniye.
kopana kadar bu sene izlediğim en iyi maçtı.şahsi kanaatimce;fenerbahçe ülker'de thomas ve ukic takımın en iyileriydi. efes pilsen'e ise gerçekten yazık oluyor. vişneskimidir ne boktur o isimde bir adam var efes'te ve yemin ediyorum hafta sonları okul bahçesinde çevirdiğimiz tek potaya gelse ikinci dakka kendisine;birader sen biraz dinlen denir. ve çok yazıktır ki bu adam ender aslan gibi bi adamın yerine oynuyor. efes koçu bi siktirsin çay demlesin.
digitürk spikerlerinden "onlar açısından.. efes pilsen açısından!" gibi bir şeylerin duyuluduğu karşılaşma. siz kimsiniz lan! bu ne taraflı bir anlatım!
fark 5'e indi gerçekten inanılmaz maç oluyor.
81-72 fenerbahçe ülker in koyduğu maç olmuştur.
çok güzel ve zevkli bir maç olmuştur.

ancak, spormax ve digitürk yetkililerine sesleniyorum, arkadaş bu nasıl bir taraf tutmacadır yahu... kerem gönlüm rakibine dirsek atıyor spiker "vallahi billahi bilerek değildi" v.b. tarzda şeyler söylüyor. yani benzeri o kadar konu olduki... efes'liler için "onlar" kelimesi kullanılıyor...

anlamakta güçlük çekiyorum.
çok güzel bir maç olmuştur. kazanan fenerbahçe olmuştur . fenerbahçe böylece 2 maçlık yenilgi serisinede son vermiştir .
dün oynanan beşiktaş cola turka- galatasaray cafe crown mücadelesinde spikerlerin galatasaray düşmanlığının nedeninin açığa çıktığı maç.

bu maçta da görüldü ki bütün amaç fenerbahçe'ymiş. sokayım sizin tarafsızlığınıza.
efes pilsen'in erteleme maçı olması ve jasikevicius'un bu maçta oynatılması nedeniyle itiraz ettiği mücadeledir.

niye erteleme maçı derseniz maç pazardan pazartesi'ye ertelenmiş jasikevicius'un lisansı da bugun çıkarılabilmiş yani pazar günü fbülker oyuncusu değilmiş kendisi bu nedenle oynatılmamalıymış.
ilk yarıda yerlerde sürünen savunmanın devre arasında doğrulmasıyla kazanılmış bir maç. savunmada ikinci yarıdaki gibi bir direnç sağlandığında bu takım zaten gerekli skoru bulur. nitekim ukic'in enfes driveları, kaya'nın pota altı gücü ve tomas'ın yumuşak bileği bunu gözler önüne serdi bu gece de. ha tabi bir de çiçeği burnunda jasikevicius'un bilmem kaç defa adrese teslim gönderdiği no-look pasları.

son sözüm marko tomas'a. hırsına, oyununa, kazanma arzuna hayran bıraktın bir kez daha. güvenliği atlatabilseydim atlamıştım maç sonu boynuna.*
hakkında maç sonu itibariyle şu yazıyı yazdığım maç olmuştur.