1. 0.
  Chplilerin ağlamasına yol açacak olan kararlardır.

  O geçersiz oylar elbet "cidden geçersiz mi" diye yeniden sayılacaktı.büyük ihtimal akp'nin geçerli oylarının çoğu da o sandıklarda olabilir.paniklerinin sebebi elbet anlaşılacaktır.zira Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü huyu vardır.

  Ama o kadar üzülmelerine gerek yok.bakarsınız belki cehape'den de bir şey çıkar.*
  1 -6 ... woodcutter
 2. 1.
  Talimat ile çalisan kurum kararidir.
  2 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 2.
  valla nerden tutsan komik olan kararlardır.
  ... monsterman34
 4. 3.
  zamanında mühürsüz oy pusulalarını geçerli sayan bugün ise talimat ile oy sayımına yeniden başlayan kurum eylemi. Adeta hükümetin istanbuldaki rantı, parayı size yedirmeyiz edasıyla verdiği talimat.
  ... haskirider
 5. 4.
  bugüne kadar ysk, geçersiz oylar yeniden sayılacak diye hiç bir karar almamış ve bu yönde yapılan bütün başvuruları reddetmişti.

  ziya paşa ne demiş (terkib-bend)

  En ummadığın keşf eder esrâr-ı derûnun,
  Sen herkesi kör, âlemi sersem mi sanırsın?
  3 ... monk of monkmountain
 6. 5.
  Yolların sonu ...
  1 ... isminiunutanadam
 7. 6.
  Birkaç gün sonra hepsi gereken cevabı alacak. 3 büyük şehirde elden gidince yandaşlar büyük hızla Mevlana olacak Mevlana.

  Görün bakın bugün bunlar için çalışanlar 1 ay sonra abim güzel abim bize de ihale var mı diye peşlerinde koşacak CHP'nin.
  1 -1 ... keyf kahyasi
 8. 7.
  oy farkının chp lehine daha fazla açılmasına sebep olacaktır. şimdi buradaki iş oyların tekrar sayımında parti görevlilerinin olaya hakim olması. istanbul için oy farkı 25 bin idi bu sayımdan sonra en az 125 bine çıkar. hırsızlık oy çalmak mühürsüz oyları saydırmak atı üsküdardan geçirmek gibi şeyler kimin marifetleri herkes biliyor. o yüzden gönlümüz rahat bu sayımdan sonra 2 defa daha saysınlar belki 20-30 oy kendi lehlerine geçer.
  2 ... mel mel bakan gibson
 9. 8.
  akıllara yahşi batının o müthiş repliğini getiren; talimatname açık! cereyan-ı tehlike-i vukuu, emanetlerin mabadınaa duhûlu!sarih !"
  ... haskirider
 10. 9.
  3 nisan 2019 ysk kararları
  1 ... ibni maymun