bugün

münevver karabulut un babasının cem garipoğlu ailesinden helallik olarak istediği miktarmış üç milyon euro.
birinci şartı cem garipoğlu'nun teslim olmasıymış, sonra parayı istiyor adam, bu kadar da davasının peşinde. birşey demiyoruz doya doya harcasın gözümüz de yok.
acılı baba gafıdır...
(bkz: ben söylemiştim)
(bkz: o çocukları)
(bkz: bunlar)
açık artırmaya çıkmış helalliktir. bir milyon euro fazla verene nagihan karabulut verilecektir.

var mı artıran?
cem garipoğlu ailesi bu kadar zengin olmasaydı adamın * ne isteyeceğinin merak edildiği durumdur.
bahsi geçen olayın doğru olup olmadığından emin değilim. doğruysa eğer; insanlığını kaybetmiş kişilerle uğraşırken insanlığını kaybetmiş bir insanın talebidir.
insanlıktan çıkan bir babanın son durumu.o parayı nasıl yiyeceksin ,senin kızının başını çöp tenekesine attılar bunun ederi olur mu?düşmüşlük.
+ kızımın katilini bulun, türk adeletine güveniyorum bik bik bik !!!
- tamam, en yakın zamanda bulacağız kızını.
+ hedehödöhedöhedö
- sakin olun süreyya bey.
+ bulamazsanız da 3 milyon euro verin bari helallik parası, yazık günahtır. kızım öldü benim.
- ?!?!?!
öldürülüp çöpe atılan kızının ardından, helallik adı altında rant sağlamaya çalışan baba.
(bkz: diyet)
hala çözemediğim laf grubudur. bu kadar basit mi ya ?
kaynagi ve dogrulugu merak edilen igrenc iddiadir. yani gercekse sayet igrenctir, gercek degilse ortaya atilmasi igrenctir, illa ki igrenctir yani..
şakaysa hiç komik değil gerçekçe çok fena. canının parçası ölmüş o katillerden aldığın parayı ne yapacaksın çok merak etmekteyim hayır bir yere bağışlayacak olsan bile haramdır bence başkasınıda günaha sokma.
bir evladın değeri bu kadar mı sorusunu akıllara getiren durumdur. inanılmazdır. yazıklar olsundur.
yanlış anlaşılmıştır.hasta galatasaraylı süreyya abi o parayla transfer yapacaktır.
baros u 4 milyon euro ya aldığımızı hatırlarsak çok ses getirecek bir taransfer olacaktır.
süreyya abi ve haldun üstünel ortak çalışma yürütmektedir.
helalliğin bonservisi de çok ucuzmuş. peh! süreyya karabulut un kafayı yediğini kesin olarak gösteren açıklama.
insanın inanası gelmeyen durum. o kadar gözyaşı ne için döküldü. gerçek değildir inşallah.
bu adam medyaya çıkıp çocuğunu parayla şımartan, parayla herşeyi yapacağını sanan aileleri şikayet etmiyor muydu? tüm eylemleri bu nedenle yapmıyor muydu? başkalarının bu gibi çocuklar yüzünden başı yanmasın demiyor muydu? bu ne o zaman bu nasıl bir çelişkidir, nereye gidiyoruz be sözlük.. kızının kafasını gövdesinden ayırdıktan sonra çöp tenekesine atıp kaçmanın bedeli nedir?
(bkz: messi nin bonservisine 3 milyon euro istemek)
vallahi tanım manım umrumda değilim içimde kalmasın soruyorum:

(bkz: euro nerden çıktı lan)
'pantolonu da çıkarıp uzanayım mı' tepkisini gerektiren durumdur .
akıllara "herkesin bi fiyatı var yani" cumlesini getiren hadise.
değerinin çok daha altında istemek.

be hey süreyya bey; kaç ay oldu bilmiyorum ama mehmet ali birand'ın yüz gün boyunca teker teker saydığını biliyorum en azından kanal d'de. namus borcu oldu insanlar için bu olayı çözmek. neden? çünkü olay tamamen zenginin her halukarda işini halledebileceğine döndü. insanlar robin hood'çuluk oynadı benim de içinde olduğum. türk televizyonlarını bu kadar meşgul eden bir olay hatırlamıyorum. helal-i hoş olsaydı, yıllarca meşgul etseydi de sen bu rezilliği yapmasaydın. eğer olay farklı olsaydı ve bu da bir reklam kampanyası olsaydı üç milyon avro bunun yanında solda sıfır kalırdı.

bütün platformlarda insanlar kendi kızı, kendi kardeşi saydı münevver'i, onun için kavga etti, onun için mücadele etti. şimdi bu insanlar veryansın etmesin de ne yapsın! böyle bir vicdansızlık hangi şerefte hangi namusta var? olan yine münevver kardeşimize oldu. allah rahmet eylesin, kemikleri sızlamasın!
insanı şaşırtan durumdur, ailesi dahil binlerce kişi öldürülen kız için göz yaşı döktü yas tuttu, eylemler yapıldı. hepsi bosunaymis demekki. sayin acili baba(!) madem sonunda böyle yapacaktin da neden tvlere cikip "benim kizim gitti canim gitti parayi ne yapayim" diye atip tuttun? bu kadar alcalabildigine gore kizinin hayatı senin gözünde 3milyon euro degerindeymis demekki, yaziklar olsun! tek amaci para koparmak olan zavalli bir eblehsin sadece. Türkiye'de ve dünyada hergün onlarca insan suçsuz yere katlediliyor, senin bir kevaşe kizin sevgilisinin evinde iş başındayken nalları dikmiş ne olay ama? nihayetinde herkes hakettiği gibi ölür. adam olsaydin da kizina sahip ciksaydin..

not: kötüleyeceklere şimdiden selam ederim..
kızına, kendi kanına canına üç milyon euro değer biçmiş bir acılı(!) baba sözüdür.