1. 1.
  bu zor günlerde bütün "türkçü" dostlar ve kardeşler olarak acılarımızı unutturmasa da bize benliğimizdeki ışığı hatırlatan gün.

  türklük bilincini her türlü inanç ve ideolojinin üstünde görebilen, en büyük onur olan vatan sevgisiyle donanmış aydınlık cumhuriyetçilerin bayramı kutlu olsun...
  7 -3 ... jorge lois borges
 2. 2.
  Haydi 3 Mayıs türkçüler turancılar el ele.
  4 -1 ... kartal altay
 3. 3.
  türk'e ve türklüğe ait ne varsa, bu topraklardan silinmeye çalışılan bir süreçte daha da anlam kazanan gündür.

  adriyatik'ten çin seddine, kıbrıs'tan sibiryaYa kadar 21 milyon kilometrekareye yayılmış büyük ve kadim bir milletin milli bilincinin farkında olan bireylerinin bayramıdır.

  sabah sabah bilgisayarımı açar açmaz aldığım onlarca kutlama mesajı ise her yıl 3 mayıs'da daha çok kişinin kutlama yaptığının bir göstergesidir. işin sevindirici kısmıdır.

  bütün türk dünyasının 3 mayıs türkçüler günü kutlu olsun.
  bir gün yeniden turan bayrağı altında buluşmak dileğiyle.
  tanrı türkü korusun; gerisini zaten tayyip ve tc koruyor.
  3 ... sofu ayyas
 4. 4.
  kürt kardeşlerimiz tarafından (bkz: biji 3 mayıs) şeklinde kutlanabilecek bayram.
  1 -2 ... igoria
 5. 5.
  3 mayıs 2013 türkçülük bayramı
  3 ... delegado zero1918
 6. 6.
  (bkz: 3 kişi birleşip bozkurda girmek) gibi etkinliklerle kutlama coşkusu daha da artacak olan bayram. kutlu olsun!
  -3 ... igoria
 7. 7.
  bu yıl her zamankinden daha farklı olan türkçülük günüdür.

  türklük, bu memlekette bir kaç defa hor görüldü ve sisematik olarak devletten ayıklanmaya çalışıldı. 44'te yaşananlardan sonra millet "şuur"una sahip çıktı. bugün çok garip bir yol ayrımındayız.

  türkçüler, dünyanın her yerinde kendi cenazelerini kendileri kaldıran onurlu insanlar oldular. doğu türkistan'dan karabağ'a, kıbrıs'tan kırım'a, kerkük'ten büyük kırgız bozkırına kadar...

  ve bugün, anadolu'nun cenazesi de yine türkçülerin omuzunda. allah'tan gelene boynumuz kıldan ince. biz o cenazeyi gömeriz. topyekun cemaati ile birlikte!
  4 ... nevai
 8. 8.
  3 mayıs 2013 dünya "türkçülük" bayramı bizleri bugünlere getiren, bir zamanlar ötüken yaylasından dünyayı komuta eden atalarımıza, ihtiyarlarımıza şükranlarımızı, dualarımızı sunmamız gereken gün uzun lafın kısası kutlu dağa uğurladığımız tüm türk karındaşlarımızın ve tüm türklerin dünya türkçülük günü kutlu olsun.

  3 mayıs 2013 türkçülük bayramı
  4 ... oldummevlanagibi
 9. 9.
  türk budunu'nun en önemli günlerinden biridir.

  kore yarımadasından avrupa'nın batısına kadar nefes alan ve türkçü bilince sahip olan, kırgızı, tatarı, kazakı, macarı, türkmeni, oğuzu, kaşkayı, azerisi tüm turani kavimlerin, milletlerin kutlu gününü, başta sözlükteki dava arkadaşlarım; diken bey, qapeach, mutlubaykus, arbutus unedo, gokte atam han ulgen, gaspirali, sonsarkiyicalkemanci, saldirayterk, gavat istanbullu, kuresel ikinma, cabbarcan, essek kesen kasap, twist, gakgos23, kiliog olmak üzere kutlarım.

  gök girsin kızıl çıksın!, tengri türkü korusun ve kutsasın...
  6 ... protest sanayici
 10. 10.
  milli bayramlar kadar değer verilmelidir.
  4 ... ukraynali