1. 1.
  bugün 3 Mart , kara bir gün. 2 sene evvel iki kaltak dhkp-c li , çiğdem ve berna zillileri bayrampaşa çevik kuvvet şube müdürlüğüne bombalı ve silahlı saldırı girişiminde bulunmuşlardı. eee cenabı hak o pimi çektirtmeyecek ya.. bi mal da otomatik silahı dağlara taşlara sıkar.. polis teşkilatı bu iki kevaşeyi keklik gibi avlar..allah da tüm oyunları bozar.

  evet bugün 3 mart , kara bir gün devlet düşmanları için. ne dahilde ne hariçte asla galip gelemeyeceksiniz lağım fareleri !

  elbette şehit verdik/ veriyoruz / vereceğiz. ancak bu sadece ağaç budamak gibidir bizler için, daha gür çıkıyoruz. ölmekten korkmayan bu adamları mı yenecekler?

  bunlar gibilere ne diyodu tribünler :
  - ooo oooo ooo ooo .. geri zekaaalı *

  edit: vaaaaayy aramızda dhkp-c li bi gerizekalı da varmış. analarını s.kecek emniyet teşkilatı daha, lağım faresinden öteye geçemeyeceksiniz mallar. dava dediğiniz saçmalık uğruna böcek gibi ölecek ya da kudurup gideceksiniz. terorizm asla galip gelemez. ancak ve ancak maşa olurlar. bu sizin kaderiniz. pisliğinizde boğulacaksınız.
  4 -6 ... kor kursun
 2. 2.
  sözlüğün dhkp-c ve diğer terör örgütü kevaşelerinden kaynadığını gösteren vaka. ulan orul orul orospu çocuğusunuz inkâr edilemez bi gerçek bu.
  2 -1 ... kor kursun
 3. 3.
  (bkz: teröristlerin uğramadığı başlıklar).
  -1 ... kor kursun