1. ?.
  galatasaray spor kulübünün şampiyonlar ligi maçları için, atatürk olimpiyat stadına 3 maçta beklediği seyirci sayısını belirten slogan. galatasaray'ı seven ve şampiyonlar ligi maçı seyretmek isteyen herkes o 200 bin kişiden biri olmalıdır.
  (bkz: yuruyelim arkadaslar)

  ilgili internet sitesi için:

  http://www.galatasaray.org
  ... fowler
 2. ?.
  (bkz: galatasaray sampiyonlar ligi kombineler)

  200 bin biletin satılacağına inanan taraftarın sloganı.
  1 ... alcoholica
 3. ?.
  Galatasaray için yararlı olmasına umduğum kampanya.hayırlı uğurlu olsun...
  1 ... indiana_jones
 4. ?.
  açıkçası çok işe yaramayacağını düşündüğüm kampanyadır. bunun en önemli nedeni de ataturk stadının fiziksel koşullarıdır. o soğukta o ruzgar altında seyirci zaten yeteri kadar etkili olamayacaktır.
  ... mmtyvs
 5. 0.
  işe yarayacak olan kampanyadır. istanbul dışında okuyan 2 beşiktaşlı ve 1 fenerbahçeli arkadaşım bu kombinelerden sipariş etmiştir. galatasaraylıları söylemeye bile lüzum yok sanırsam. eylül ayının 12sinde hiçbir hava sorunu da olmayacaktır ve stad şampiyonlar ligi finalindeki gibi sorunsuzdur.

  (bkz: saldırın)
  ... fth
 6. 1.
  galatasaray taraftarı olmadığım halde sözlükteki kardeşlerimi yanlız bırakmayarak onlara katılmayı düşündüğüm kampanyadır.
  başarılı olacağına kesin gözüyle bakmak gerek nitekim öyle olacaktır.
  2 ... haznedaroğlu
 7. 2.
  basın toplantısını izlediğim nerdeyse (bkz: nolursunuz gelin) cümlesinin çıkmadığı zannediyorum ki galatasaray ı borclardan kurtarmak amaçlı düzenlenen organizasyonun sloganı..
  ... aktif matkap