bugün

Antalya’da denk gelinen bir tarife. Oturduk yedik tadı biraz ekşiydi ama doyurdu.
(bkz: be careful)
Kedi eti ekşi olur.

3 lahmacun ve 1 büyük ayranın 6 lira olabilmesi için, ayran ve hamur maliyetini düştükten sonra et maliyetinin 0 (sıfır) olması gerekir. Bu da kedi eti ihtimalini kaçınılmaz kılar. Nihayetinde kedi eti de ekşidir.
Müşteri zehirlenirse içerde bayılmasın diye ayran müessesenin ikramıdır.
Muhtemelen az sonra uzaylı eti yiyeceğinizin belirtisi olan ilan.
Kendine saygısı olan yemez.
Lavaş arası ebola.
martı etinden yapılan lahmacundur o.
Soğanlı domates püresi + 1 büyük ayran alsan rahat 10 lira tutar. Bir de antalya faktörü var.
Galiba çöpe atılan ekmekler hamur yapılmış, kasaptan da bir poşet kedi payı ile lahmacun yapılmış.
Özel hastane anlaşmalı pide salonudur.
20 liraya satılan 2 lahmacun sınırsız içecek vs menülerinin alayı kandırmaca. içinde zerre et yok. % 95 sebze % 5 et o da ne eti olduğu belli değil.

hakiki lahmacun imkan varsa kuzu etini incecik çektireceksin. ya da dana etini kullanıyorsan kuzunun yağından katacaksın ki lezzet versin. hamurunu da işten anlayan bir usta açarsa off tadından yenmez. lahmacun çok ince iş ister az pişirirsen hamur kalır çok pişirirsen hemen kurur. orta ayarında lokum gibi pişecek incecik olacak.

ortalama 50 liraya falan 2-4 kişilik rahat bu anlattığım tarifte lahmacun yiyebilirsiniz.
ayran yoğurttan yapılmamıştır. yoksa 3 lahmacun 1 ayran 8 lira olurdu.
Bende diyorum ki bu Antalya da ki kedi köpekler nereye gidiyor!
Gotten isemeyle sonuclanacak durum.
besin zehirlenmesi sonucu hastahaneye kaldırılacağınızın öncülü olabilir.
O mönüyü yiyeceğinize, 6 tl'yi yiyin.
En hayırlısı bu!
arka sokakların bir bölümünde arkadaşının etinden lahmacun yapan adam vardı. Kazım lahmacunları. büyük ihtimalle o abiyle bi bağlantın var.
aslında mümkün. bol mercimekli lahmacun baharatlarla çeşnilendirildi mi kıymadan farkını anlamazsınız bile.
Ayran 3 tl, lahmacun 1 tl. Kedi eti çok para tutmaz beyler her yerde var kedi. O sebeple mümkün.
Sicarken hayati sorgulattirir.

Yapman, etmen. Bilmediginiz seyi yemen.
Birde ekonomi kötü derler.

Sipariş verdim bekliyorum bakalım.
Kediyi sen yemişsin haberin yok.
3 ekmek 1 küçük ayran 6 TL yapar.

Ne kesersen mümkün değil *