bugün

bir garipliğe sahip reklam.

şimdi kimse sorgulamamış lakin bunlar öğrenci belli. yemek için fast food düşünüyorlar ve her şey buraya kadar normal genç, öğrenci ve erkek-kız karışık.

ama bunlar öğrenci evinde kızlı-erkekli yaşıyorlar bunlar normal mi? biz bu kadar rezil insanlar nasıl olduk? kızın nikahsız o erkeklerle ne bok işi var o evde?

şimdi çıkar üç-beş garip tip beni cemaatçilikle ya da radikal islamcılık ile suçlar alakam yok sadece muhafazakarım her muhafazakar dindar olacak diye bir kural yok muhafazakar demek geleneklerine-köküne bağlı demektir.
sana ne amk demeye sebep olan reklamdır.
ortamda kız ve erkek varsa kesin sevişiyorlardır diye düşünenleri dertlendiren reklam.
bu muhafazakarlık değil fesatlıktır.
Siklenmemesi gereken reklam.

Üniversiteli zinacilar rahatsiz.

Gençliğin rezilligini gosteren reklam.
üniversiteli kız ve erkekleri barındıran reklam.

kızdan kira almıyorlar kızı beceriyorlar yoksa o kızın o erkeklerin evinde ne isi var?
bildiğin reklam. insan sahip olamayınca böyle imkanlara çenesine vuruyor herhal.
erkeklerle aynı evde yaşayan kızı gösteren reklam.

ne yapıyorlar o evde. seks yapıyorlar.
kıza kesin arkalı önlü dalıyorlar.

kız günahkar, oğlanlar günhakar. ünivwersiteli hepsi kız fakir bence oğlanlara demiş beni orospunuz yapın ama benden kira almayın.
(bkz: işte bunlar hep seks)
asansörde yiyişen dayılar dan birinin fesatlığını görmemizi sağlamış başlıktır.

bu fikre göre herhangi bir kapalı alanda yalnız kalan herkes yere ve zaman kısıtına göre yiyişir,sevişir.

halbuki hayat sadece o değil dayı ama boşver; sen bas beşe devam et.
#19051271 senaryodur. senaryosu kötüdür ama bir reklam senaryosudur.
kardeş olabilirler.
3 kişide açtır. birisi ortaya dominos fikrini atar. en aç olanın kafası yoktur yeller eser. 3. kişi ise kafanın nereye doğru yol aldığı konusunda bizleri bilgilendirir.

(bkz: acıkınca kafan dominos a gider)
kadın ve erkeğin aynı evde yaşayamayacağını ifade eden bir 'beyin'.

(bkz: benim gibi olmayan müslüman değildir)
güncel Önemli Başlıklar