1. 1.
    Başıma gelen durumdur.

Evet, reddedilen erkek benim ama seni çok seviyorum diyip yapiskan olan erkeklerden değilim.

Kendisiyle 3 sene önce hastane stajında tanıştık.

Aramızda bi yakinlasma olmadı değil ama biraz da yakışıklılığımdan ötürü hiç guvenemedi bana. (Bunu kendi ağzıyla dile getirdi)

Esas mevzu ben bu kıza 3 sene boyunca birer yıl aralıklarla neden bi ilişki yaşamiyoruz diye niyet yokladim. Ve her defasinda reddetti. Ama aramiz bozulmadi.

Şimdi ise 3 aydir herhangi bi aramisligim, konuşmuşluğum yokken kendisi telefonla aradı. Ben biraz üzerine gidince özledim falan dedi.

Yakışıklı olmak farklı bi şey cidden amk. Kız reddetse bile senden irtibatı kesemiyor.

Edit: yedeklenme durumu söz konusu değil. Zaten ciddi manada sevdiğimden dolayi teklif ettim diye bi durum da yok.

Kız tamamen bende ki ciddiyetsizliği seviyor.
    -1 ... the rus
  2. 2.
    Vay benim toy evladım vay kızlar hiçbir zaman kendinden hoşlanan birini kaybetmek istemez seninle muhatap olup ego kasar. istemem yan cebime koy hesabı.
    Ki seni 3 kere değil 1 kere bile reddetmiş bil ki seni beğenmiyor istemiyordur.
    Şimdi titre ve kendine gel alık seni.
    ... beylerinbeyi
  3. 3.
    güzel kardeşim yedeklenmişsin, geçmiş olsun.
    1 ... narcissistic
  4. 4.
    Akıllı kızdır.
    1 -1 ... mavi siyah
  5. 5.
    tebrikler ilgi budalası bir salağı bulmuşsun. dikkat et aşık değilim falan diyorsun ama köpeği yapar köpeği.
    1 ... alfa laval