bugün

tarihin görebileceği en yüksek kalibreli idiottur. arkadaş böyle sikindirik filmi ben hayatım boyunca izlemedim bir de tutmuşlar sayflarca methiyeler düzmüşler idiot oldukları iyice anlaşılsın diye. la nağadar mal var la. evet.
(bkz: zevkler ve renkler tartışılamaz)
(bkz: en sevdiği film 9 songs olan adam)
insanların fikirlerine saygılı olmayan bir idi(ot) dan daha akıllı olan insanlardır.
en az filmin karakterleri kadar idiot olan adamdır.
Oldukça keyif aldığım ve tavsiye ettiğim bi filmdi. Filmi beğenmezsin zevk meselesidir tartışılmaz ama beğenenmi idiot yoksa bu söylemde bulunanmı bilemedim.
araya sıksık giren hint müziği olsun hint dansı olsun saçma sapan şeylere dayanabilmiş idiottur.
(bkz: 3 idiot filmini izleyenlere idiot diyen idiot) ayrıca bunu diyen idiot şimdi size bunların zevklerini ve beğenilerini sayacağım hazırlanın;

+en beğendiği sanatçı demet akalın ve serdar ortaçtır. murat * * lar dinlemeyide severler.
+ dizi izlemeye özellikle akasya durağı, selena, periler meriler işte bunları izlemeye bayılırlar..
+acun ılıcalı nın yaptığı hiçbir programı kaçırmaz. cahil kesimin ilacı acun ılıcalı
+hayatı televizyon başında ve internet ortamında gereksiz işlerle uğraşmakla geçer.

uzar gider gençler..
Muhtemelen 2009 yılında çıkan filmi 2012'de ilk kez izleyendir.
al iz vel diye ortalıkta kafa siken idiottur.
Kesinlikle zevkli kişidir.

Filmin vermek istediği amacı anlamış ve de benimsemiştir.

Filmi izlemek için izleyen mallardan değildir. Başarmak için işini mükemmel yapman gerektiği konusunda verdiği mesajlarla, psikolojik baskının öğrenci üzerinde oluşturduğu kötü etkisi hakkında harika bir filmdir.

Beğendim, o halde idiotum.

Keşke herkes bunları anlayabilecek kadar idiot olsaydı. *
(bkz: alt yazı okuyamamak)
KiM NE DERSE desin izlediğim en yaratıcı yapımlardan biridir 3 idiots. hayatımda bu kadar doğal oyunculukların olduğu, bu kadar harika hint müzikleri ve dansları içeren, bu kadar zekice bir senaryosu olan film izlemedim.

kendi dalında bir başyapıttır 3 idiots.

beğenmeyenlere saygı duyuyorum. sinema göreceli bir kavramdır.

umarım hayatımda bu tarz bir film daha izlemeye yetecek vakit vardır. çok umutlu olmadığımı söylemeliyim.

-bu kadarmı iyi yani..??

-bu kadar iyi..
Filmin mesajını anlayamayandan daha fazla idiot değildir. Konusu, anlatış şekli, oyunculukları, müzikleri, dansları, esprileri gayet iyiydi gençler zorlamayın.
sırf bu başlığa inat nick adıma bile etki eden filmdir.
(bkz: bir yetmez iki tane daha lazım)*
kesinlikle akıllı bi idiottur.
mühendislik fakültesinden arkadaş edinememiş zavallı insan söylemi.
sağ duyulu ve sevgi dolu bir salaktır.
amelie poulain için ''böyle mıymıntı karı mı olur amuha goyim'' deyip filmi asla kapatmayacak olan canımızın içi bir idiottur.
böyle güzel ve eğlenceli bir filmden mahrum kalmadığı için dünya ki en şanslı salaklardandır.
ne içindeki müzikalden, ne komediden, ne de dramdan anlamayan idi(ot) tan daha iyidir.
utanmasa destere filmini "ölmeden önce izlenmesi gereken 5 film" arasına sıkıştıracak idiottur bence de. evet. tabi ki evet.
ezberci eğitim siteminin acısını iliklerine kadar hisseden idiot sarrafı insandır.
geriye kalan 2 si bu konuyu açan arkadaş ve asi stayladır.
şimdi arkadaşlar filmi güzelce eleştirelim;

evde canınız sıkılıyorsa bu filmi seyretmek eğlenceli olabilir ama o filmde söylenen sözlerden veya yapılan olaylardan birini yaparsanız emin olun okuldan atılırsınız. filmin gerçekçiliği var mı? yok. ne var? hepimizin yapmak isteyipte yapamadıklarını o filmde yaptıkları için bu filmi biz beğeniyoruz.

en nihhayetinde bir rpmentik/komedi hint filmidir. eğlencelidir. gaza gelip bok atmak gibi sadece bir film diyerek geçebilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar